קידום אתרים בגוגל

מה זה סליקה ואיך זה עובד?

שאלתם את עצמכם פעם, מה זה סליקה,  איך זה אפשרי לבצע רכישה באינטרנט, איך הכסף שלכם עובר אל העסק או אל בעל המקצוע, מהם אתם רוכשים מוצר או שירות מסוים? איך מכך שאתם רושמים את הפרטים שלכם ושל כרטיס האשראי שלכם, זה מגיע למצב בו אתם יכולים לקבל את המוצר שאתם מבקשים לרכוש בצורה ישירה, פשוטה ונוחה?

התשובה לכך היא מאוד פשוטה, דרך תהליך סליקה שהכרטיס שלכם עובר. השיטה היא כזו, בכל פעם כשאתם הולכים לחנות ומעבירים כרטיס אשראי לצורך רכישת מוצר או שירות, המערכת שנמצאת בחנות קוראת את הכרטיס, מעבירה את הנתונים אל חברת האשראי, במידה והחברה מאשרת את הכרטיס, מאשרת את הנתונים שלו, הרי שניתן לבצע את הרכישה, ניתן לסלוק את הכרטיס, וכך אתם יכולים לקבל את המוצר שרכשתם. הכל מתבצע תוך שניות ספורות, בזכות התקשרות של המערכת אל חברת הסליקה או חברת האשראי.

זה מצב דומה למה שמתרחש כאשר מבצעים רכישה בחנות אינטרנטית. אתם, הלקוחות, רושמים את הפרטים שלכם בעמוד מאובטח דרכו ניתן לבצע את הרכישה של המוצר, אתם מציינים את הפרטים האישיים שלכם ואת פרטי האשראי. חברת האשראי מאשרת את הפרטים האלה, ואז חברת הסליקה מבצעת את הסליקה עבור העסק ממנו רכשתם את המוצר. הכל מתנהל תוך שניות ספורות, כפי שאתם יכולים לשים לב. אם הפרטים לא נכונים, אז מיד חברת האשראי מעדכנת ועל כן אי אפשר לבצע את התהליך. ברגע שאתם מסיימים למלא את הפרטים וחברת האשראי מאשרת אותם, אז ניתן אישור לביצוע העסקה וגם אתם יכולים לראות זאת וכן לקבל אישור על כך במייל.

האם העסק משלם על זה?

ובכן, אתם, הלקוחות, משלמים עמלה על שימוש בכרטיס האשראי, מדי חודש אתם יכולים לראות חיוב שמיועד עבור שימוש בכרטיס. זה נכון גם לגבי בעלי עסקים. כל מי שמשתמש במערכת סליקה כזו או אחרת, צריך לשלם עמלה מסוימת עבור השימוש במערכת. תנאי התשלום נקבעים על ידי החברה, בין אם הם קבועים או משתנים בהתאם לאופי השימוש במערכת

קראו על: קידום אתרים בגוגל.

Share this post

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

קישורים בתשלום

קניית קישורים בתשלום הם אסטרטגיית שיווק מקוונת המשתמשת במילות מפתח כדי למקד ללקוחות פוטנציאליים. ניתן להשתמש בקישורים בתשלום בדרכים רבות ושונות, אך הם משמשים לרוב

קרא עוד »