מה הקשר בין שליחת הודעות SMS לבין מערכת לניהול לקוחות (CRM)?

מערכת ניהול לקוחות (CRM) היא הדרך היעילה ביותר שקיימת היום לניהול השוטף של הלקוחות שלכם. המערכת עוזרת לכם לרכז פרטים אודות הלקוחות שלכם, לעקוב אחרי הרגלי הקניה שלהם, לנהל פניות לקוחות בצורה יעילה ומסודרת ולהעביר לחברי המועדון הודעות ביעילות.

אחת השיטות הנפוצות והיעילות לתקשר עם הלקוחות שלכם דרך מערכת ניהול הלקוחות היא באמצעות שליחת הודעות SMS בעזרת מערכת להפצת SMS.

אז למה דווקא הודעות SMS?

אחת הדרכים הנפוצות לתקשר עם לקוחות היא בעזרת שליחת דיוור באמצעות המייל, ניוזלייטר. זוהי שיטה טובה מאוד מבחינה שיווקית ויזואלית, כמו גם טובה מבחינת היחס בין התמורה למחיר. אך יחד עם זאת קיימת בעיה לשיווק באמצעות המייל והיא כי אחוזי הפתיחה של הודעות מייל הם אחוזים נמוכים מאוד. הנתון הזה מתייחס בעיקר למיילים בעלי אופי שיווקי.

שליחת הודעות SMS לעומת זאת, יעילות הרבה יותר. כלומר, לקוחות נוטים לפתוח יותר הודעות SMS מאשר מיילים. אנחנו פחות חשדניים לגבי הודעת SMS שקיבלנו מאשר לגבי מייל שקיבלנו.

כשאתם מנהלים מועדון לקוחות ושולחים ללקוחות הודעות, השאיפה שלכם היא לדאוג שכמה שיותר מהם יקראו את ההודעה ויקבלו את המסר שאותו אתה מעבירים.

אם המטרה היא להגיע לכמה שיותר לקוחות, כדאי כמובן להשתמש בשיטה שמוכחת כיעילה יותר למטרה זו.

מעבר לכך שמדובר בשיטה מעולה להגיע ללקוחות רבים ככל האפשר, מדובר גם בשיטה נוחה ופשוטה להפעלה שאפשר לבצע בעזרת מערכת ניהול הלקוחות שלכם בקלות מפתיעה.

איך עושים ניהול מועדון לקוחות בעזרת שליחת הודעות SMS?

תוכלו לשלוח הודעות SMS ללקוחות שלכם להשגת מגוון מטרות שונות, הנה שתי אפשרויות נפוצות:

ברכות אישיות הגדירו במערכת לשלוח הודעות יום הולדת אוטומטיות עם פניה אישית ללקוחות. פונקציה זו של אוטומציה שיווקית מייצרת קשר וחיבור בין העסק לבין הלקוח, מה שיוצר אמון ונאמנות בקרב הלקוח.

פרסום מבצעים – פרסמו את המבצעים וההנחות שלכם בעזרת הודעות SMS. המערכת יודעת לפלח את אוכלוסיית הלקוחות לפי קהלי יעד, מאפשרת לכם לבצע קמפיין שיווק ממוקד ובנוסף, רוב הלקוחות יפתחו את ההודעה שלכם ולא יוכלו לפספס את המבצע שלכם.

אז אם אתם רוצים לנהל את הלקוחות ולמנף את העסק שלכם ואת הקשר ביניכם לבין הלקוחות, השתמשו בשיטות הנכונות והיעילות והשתמשו באופציית שליחת הודעות SMS ללקוחות.

Share this post

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

אתרי אינטרנט למכירה

השוק מוצף באתרי אינטרנט שעומדים למכירה. קשה למצוא אתר שתאהב ותרצה לקנות. זה יכול להיות קשה למצוא את האתר המתאים לעסק שלך, במיוחד כאשר אתה

קרא עוד »