מה הקשר בין שליחת הודעות SMS לבין מערכת לניהול לקוחות (CRM)?

מערכת ניהול לקוחות (CRM) היא הדרך היעילה ביותר שקיימת היום לניהול השוטף של הלקוחות שלכם. המערכת עוזרת לכם לרכז פרטים אודות הלקוחות שלכם, לעקוב אחרי הרגלי הקניה שלהם, לנהל פניות לקוחות בצורה יעילה ומסודרת ולהעביר לחברי המועדון הודעות ביעילות.

אחת השיטות הנפוצות והיעילות לתקשר עם הלקוחות שלכם דרך מערכת ניהול הלקוחות היא באמצעות שליחת הודעות SMS בעזרת מערכת להפצת SMS.

אז למה דווקא הודעות SMS?

אחת הדרכים הנפוצות לתקשר עם לקוחות היא בעזרת שליחת דיוור באמצעות המייל, ניוזלייטר. זוהי שיטה טובה מאוד מבחינה שיווקית ויזואלית, כמו גם טובה מבחינת היחס בין התמורה למחיר. אך יחד עם זאת קיימת בעיה לשיווק באמצעות המייל והיא כי אחוזי הפתיחה של הודעות מייל הם אחוזים נמוכים מאוד. הנתון הזה מתייחס בעיקר למיילים בעלי אופי שיווקי.

שליחת הודעות SMS לעומת זאת, יעילות הרבה יותר. כלומר, לקוחות נוטים לפתוח יותר הודעות SMS מאשר מיילים. אנחנו פחות חשדניים לגבי הודעת SMS שקיבלנו מאשר לגבי מייל שקיבלנו.

כשאתם מנהלים מועדון לקוחות ושולחים ללקוחות הודעות, השאיפה שלכם היא לדאוג שכמה שיותר מהם יקראו את ההודעה ויקבלו את המסר שאותו אתה מעבירים.

אם המטרה היא להגיע לכמה שיותר לקוחות, כדאי כמובן להשתמש בשיטה שמוכחת כיעילה יותר למטרה זו.

מעבר לכך שמדובר בשיטה מעולה להגיע ללקוחות רבים ככל האפשר, מדובר גם בשיטה נוחה ופשוטה להפעלה שאפשר לבצע בעזרת מערכת ניהול הלקוחות שלכם בקלות מפתיעה.

איך עושים ניהול מועדון לקוחות בעזרת שליחת הודעות SMS?

תוכלו לשלוח הודעות SMS ללקוחות שלכם להשגת מגוון מטרות שונות, הנה שתי אפשרויות נפוצות:

ברכות אישיות הגדירו במערכת לשלוח הודעות יום הולדת אוטומטיות עם פניה אישית ללקוחות. פונקציה זו של אוטומציה שיווקית מייצרת קשר וחיבור בין העסק לבין הלקוח, מה שיוצר אמון ונאמנות בקרב הלקוח.

פרסום מבצעים – פרסמו את המבצעים וההנחות שלכם בעזרת הודעות SMS. המערכת יודעת לפלח את אוכלוסיית הלקוחות לפי קהלי יעד, מאפשרת לכם לבצע קמפיין שיווק ממוקד ובנוסף, רוב הלקוחות יפתחו את ההודעה שלכם ולא יוכלו לפספס את המבצע שלכם.

אז אם אתם רוצים לנהל את הלקוחות ולמנף את העסק שלכם ואת הקשר ביניכם לבין הלקוחות, השתמשו בשיטות הנכונות והיעילות והשתמשו באופציית שליחת הודעות SMS ללקוחות.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך כותבים ספר ביכורים? יצאנו לבדוק
ספר ביכורים הוא רומן ביכורים קסום שמתעמק בחייהם של יחידים שהם האחים הגדולים במשפחותיהם. הספר, שנכתב...
קרא עוד »
אוג 05, 2023
אימוני כושר לנשים
תעשיית הכושר היא שוק ענק. יש לו הרבה פוטנציאל לצמיחה והוא יהיה אחד מהענפים הצומחים ביותר בשנים...
קרא עוד »
מאי 30, 2023
איך לבחור בגד ים שיחמיא לי
הקיץ הוא עונת בגדי הים שמשתלטים על כל חלקה טובה והופכים את חופי הים לזירת אופנה עצמאית. כל מי שיגיע...
קרא עוד »
אוק 16, 2018