עוקבים באינסטגרם

עוקבים באינסטגרם

לפתוח פרופיל באינסטגרם זה ממש לא בעיה. אבל מה שקורה אחר כך, זה כבר סיפור אחר. המטרה של כל בעל פרופיל כמעט היא להשיג כמה שיותר חשיפה. החשיפה מתורגמת ללייקים, אבל זה לא מסתכם בזה. רק כאשר לחשבון שלכם יש כמות נאה של עוקבים באינסטגרם, אפשר לומר שעשיתם את זה בגדול. 

איך להשיג עוקבים באינסטגרם

פעילות באינסטגרם חיונית כיום כאשר רוצים לקדם מותגים או להשיג חשיפה לעסקים. סלבריטאים, יצרני תוכן, בלוגרים מקצועיים, כולם כבר יודעים, מספר העוקבים ומספר הלייקים מבדילים בין המצליחים לבין אלא שרק רוצים. ישנו מיתוס שכדי להשיג הרבה עוקבים באינסטגרם חייבים הרבה סבלנות. למעשה, זה לא ממש נכון. יש כל מיני שיטות לקיצורי דרך, דרכים למשוך תשומת לב וגימיקים שעובדים. כדי להשיג עוקבים כדאי:

  • לייצר תכנים בעקביות – אנשים לא יטרחו לעקוב אחר פרופיל שבו תדירות העלאת התכנים נמוכה. 
  • לייצר תכנים טובים – פרופיל פופולרי עם הרבה עוקבים באינסטגרם צריך להציע תכנים טובים. לא כל תוכן ולא כל פוסט צריך להיות הצלחה פנומנלית, אבל מפעם לפעם התכנים צריכים להיות משהו באמת מיוחד. 
  • אותנטיות – תכנים סינטטיים כבר לא יוצרים עניין כמו פעם. כיום, הגולשים מחפשים חוויה אותנטית. אם תביאו משהו אותנטי לפרופיל שלכם, תקבלו הערכה ויהיה לגולשים חשק לעקוב אחריכם, הדבר נכון גם בנושא של מנויים ביוטיוב.
  • קניית לייקים – על מנת ליצור עניין ער בפרופיל חדש אפשר להזמין לייקים בכמות רבה. זהו קיצור דרך יעיל, שמניב אחריו יותר עוקבים באינסטגרם.
  • צרו מעורבות – תמיד שאפו לעורר מעורבות מצד העוקבים שלכם ומצד אנשים שנחשפים אליכם לראשונה. מעורבות אפשר ליצור על ידי תגובות שאתם כותבים, שאלות שאתם שואלים, מבצעים שאתם עורכים, סקרים, מתן טיפים והזמנה לשמוע על טיפים מהעוקבים שלכם. 

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אילו כלי גינון כדאי שיהיה לכל בית קרקע
ישראל היא אחת המדינות הצפופות בעולם בטח אם אנחנו לוקחים בחשבון את העובדה כי הנגב הוא מדבר אשר חיים בו...
קרא עוד »
אוק 18, 2018
שואב אבק עם סוללה
שמירה על ביתכם נקי מאבק ולכלוך חיונית לסביבת מגורים בריאה ונוחה. הכירו את שואב האבק עם הסוללה, המציע...
קרא עוד »
יונ 25, 2023
מה זה אחסון שרתים שיתופי ולמי זה מתאים
אחסון שרתים שיתופי מאפשר לך לארח את האתר שלך בשרת המשותף עם אתרים אחרים, מה שאומר שתחלוק משאבים עם...
קרא עוד »
ספט 20, 2022