מה זה תעודת SSL ולמה צריך אותה?

אישורי SSL הם חלק חשוב מאבטחת האינטרנט. הם משמשים להצפנת הנתונים שלך ולהפוך אותם לאבטחים יותר. הם משמשים גם כצורה של אימות עבור אתרי אינטרנט. , שירותי אינטרנט ואפליקציות. עם זאת, חשוב לזכור שהמטרה הסופית היא לא להשתמש ב-HTTPS כדי להצפין את הנתונים שלך. זה פשוט אמצעי לאבטחת מעבר הנתונים שלך מפרוטוקולים לא מאובטחים כמו HTTP או FTP, שאינם מציעים הגנה על הנתונים שאתה מעביר. עם זאת בחשבון, קיימות תעודות SSL רבות כדי לעזור לך לאבטח את הנתונים שלך.

החשיבות של אבטחת תעודת SSL:

אל לנו לחשוב על תעודת SSL אלה כתחליף למומחי אבטחת אנוש. הם רק עוזרים לנו להגן על הנתונים שלנו ולוודא שהם בטוחים מפני האקרים ווירוסים.

תעודת SSL היא גרסה מוצפנת של תעודת מפתח ציבורי שניתן להשתמש בה בכל אתר או אפליקציה באינטרנט. הוא נוצר באמצעות המפתח הפרטי של רשות האישורים, אשר בתורה מכיל את כל המידע על מי חתם עליו, לאיזה שם דומיין הוא שייך והיכן הוא נמצא.

הכנסת תעודת SSL היא צעד חשוב מאוד כדי להבטיח שהאתר שלך מאובטח. זה ימנע מהאקרים לנסות לפרוץ לאתר שלך ולגנוב מידע.

הצורך בתעודת SSL גובר עם הפופולריות הגוברת של HTTPS. עם התפתחות הטלפונים החכמים, הטאבלטים והמחשבים, זה הופך להיות יותר ויותר קשה לגשת לנתונים שלך. חשוב לשמור על אבטחת הנתונים שלך מפני האקרים ותוכנות זדוניות, כמו גם מכל צד שלישי שעלול לנסות לגנוב את המידע שלך. תעודת SSL תבטיח שתוכל לגשת לכל המידע שלך בבטחה על ידי הצפנתו בחתימה דיגיטלית. רמת האבטחה של תעודה תלויה בסוג ההצפנה המשמשת בחתימה הדיגיטלית. אם אתה משתמש בתעודת SSL בחתימה עצמית, תצטרך לסמוך על רשות האישורים (CA) שהנפיקה אותו – מה שעלול לומר שהם לא מהימנים או שהם האקרים זדוניים. עם זאת, אם אתה משתמש באישור SSL חוקי

לפרטים נוספים בקרו באתר של Intervision>>>

 

Share this post

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

משרות חוקר סייבר

מדעני סייבר אחראים למגוון רחב של משימות בתחום אבטחת המידע, לרבות ביצוע מחקר ופיתוח, ניהול רשתות ותכנון מערכות אבטחה. מדעני סייבר עובדים בדרך כלל בחברות

קרא עוד »