איך לבחור חברה לבניית אתר מקצועי לעסק שלכם?

השלב הקריטי ביותר בבניית אתר לעסק שלכם הוא בחירת איש המקצוע הנכון לעבוד אתו. כלומר בחירת חברת בניית אתרים שאפשר לסמוך עליה ותדע לעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר. ייתכן מאוד שחברה שכזו תעלה לכם קצת יותר כסף אבל זה יהיה עדיף מאשר להוציא הרבה יותר מזה לאחר שתגלו שהאתר הראשוני שהשקעתם בו לא היה מספיק טוב ומקצועי כי בונה האתר לא היה מספיק מקצועי או שאופן העבודה מולו לא הוסבר מספיק טוב.

בדקו את תיק העבודות של החברה:

לכל חברת בניית אתרים יש באתר שלה תיק עבודות מסודר. תיק עבודות זה יציג אתרים שהיא בנתה ויכולה להציג בגאווה ללקוחות שלה. מה שאתם רוצים לראות זה קודם כל את איכות העבודה באופן כללי. היכנסו לאתרים שהחברה בנתה והתרשמו מחוויית המשתמש באתרים הללו, מהעיצוב הגרפי, מהנוחות בגלישה, מרמת המקצועיות ועוד. לאחר מכן אתם רוצים לבדוק אם החברה בנתה אתרים בתחום שלכם או תחום סמוך שתוכלו לקבל התרשמות חדה יותר. זה לא חובה אבל בהחלט עוזר.

בדיקת ההמלצות של החברה:

קראו את ההמלצות של החברה, מי עומד מאחורי ההמלצות הללו, האם מדובר בחברות קטנות או גדולות? האם ההמלצות מפורטות או משפט פשוט? האם ההמלצות הם רק באתר החברה או גם בגוגל מיי ביזנס, פייסבוק וכו'?

הסכם עבודה:

כל חברת בניית אתרים שמכבדת את עצמה ואת לקוחותיה תערוך הסכם עבודה מסודר. גם אתם רוצים לעבוד עם חברה שמכינה הסכם כזה כי זה אומר שמדובר בחברה מקצועית, מנוסה ומבינה עניין. כמו כן אתם רוצים לוודא מה כתוב בהסכם ולראות שגם הצד שלכם מוגן – כמו הדד ליין להגשת האתר, מה אתם מקבלים במסגרת העבודה וכו'.

Share this post

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

ירידה במשקל עם הרבלייף

חלק זה עוסק בנושא של ירידה במשקל עם הרבלייף. הרבלייף היא חברה המציעה מוצרים לניהול משקל, לרבות מוצרי הרזיה ותוספי מזון. הרבלייף היא המובילה במוצרים

קרא עוד »