איך לבחור חברה לבניית אתר מקצועי לעסק שלכם?

השלב הקריטי ביותר בבניית אתר לעסק שלכם הוא בחירת איש המקצוע הנכון לעבוד אתו. כלומר בחירת חברת בניית אתרים שאפשר לסמוך עליה ותדע לעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר. ייתכן מאוד שחברה שכזו תעלה לכם קצת יותר כסף אבל זה יהיה עדיף מאשר להוציא הרבה יותר מזה לאחר שתגלו שהאתר הראשוני שהשקעתם בו לא היה מספיק טוב ומקצועי כי בונה האתר לא היה מספיק מקצועי או שאופן העבודה מולו לא הוסבר מספיק טוב.

בדקו את תיק העבודות של החברה:

לכל חברת בניית אתרים יש באתר שלה תיק עבודות מסודר. תיק עבודות זה יציג אתרים שהיא בנתה ויכולה להציג בגאווה ללקוחות שלה. מה שאתם רוצים לראות זה קודם כל את איכות העבודה באופן כללי. היכנסו לאתרים שהחברה בנתה והתרשמו מחוויית המשתמש באתרים הללו, מהעיצוב הגרפי, מהנוחות בגלישה, מרמת המקצועיות ועוד. לאחר מכן אתם רוצים לבדוק אם החברה בנתה אתרים בתחום שלכם או תחום סמוך שתוכלו לקבל התרשמות חדה יותר. זה לא חובה אבל בהחלט עוזר.

בדיקת ההמלצות של החברה:

קראו את ההמלצות של החברה, מי עומד מאחורי ההמלצות הללו, האם מדובר בחברות קטנות או גדולות? האם ההמלצות מפורטות או משפט פשוט? האם ההמלצות הם רק באתר החברה או גם בגוגל מיי ביזנס, פייסבוק וכו'?

הסכם עבודה:

כל חברת בניית אתרים שמכבדת את עצמה ואת לקוחותיה תערוך הסכם עבודה מסודר. גם אתם רוצים לעבוד עם חברה שמכינה הסכם כזה כי זה אומר שמדובר בחברה מקצועית, מנוסה ומבינה עניין. כמו כן אתם רוצים לוודא מה כתוב בהסכם ולראות שגם הצד שלכם מוגן – כמו הדד ליין להגשת האתר, מה אתם מקבלים במסגרת העבודה וכו'.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שלום עולם!
ברוכים הבאים לוורדפרס. זה הפוסט הראשון באתר. ניתן למחוק או לערוך אותו, ולהתחיל...
קרא עוד »
אוג 27, 2018
היתרונות המשמעותיים של ניתוח הקטנת חזה
אמנם הניתוח המוכר ביותר אצל נשים הוא הגדלת חזה, אבל יש כמובן גם מקרים רבים שבהם כדאי לבצע ניתוח שיקטין...
קרא עוד »
פבר 22, 2023
פלטפורמות שונות לשיתוף קבצים
פלטפורמות לשיתוף קבצים הינן מערכות אשר יושבות בענן ובאמצעות העלאה של קבצים אליהם ניתן להעניק גישה...
קרא עוד »
פבר 21, 2019