מה זה אחסון שרתים שיתופי ולמי זה מתאים

אחסון שרתים שיתופי מאפשר לך לארח את האתר שלך בשרת המשותף עם אתרים אחרים, מה שאומר שתחלוק משאבים עם חברות אחרות. אירוח משותף אינו מומלץ לאתרים בעלי תעבורה גבוהה או שדורשים משאבים רבים כגון הזרמת וידאו או משחקים.

סוג זה של אפשרות אירוח יכולה להיות בחירה טובה עבור אתרים קטנים יותר הדורשים פחות כוח עיבוד וזיכרון. אירוח שרת משותף הוא דרך מצוינת לחסוך כסף ולקבל יותר רוחב פס לאתר שלך. זה גם מאפשר לך לקבל את אותו שירות כמו שרת ייעודי ללא עלות מראש.

למידע על שירותי מחשוב לעסקים >>>

מעלים את האתר לאוויר במחיר נמוך

חבילת אירוח משותף יכולה להיות זולה יותר משרת ייעודי, אבל זה גם אומר שתשתף משאבים עם חברות אחרות באותו שרת. זה יכול לגרום לבעיות ביצועים מסוימות, אבל אם אתה רק מתחיל, זה עשוי להיות שווה את הסיכון.

אחסון שרתים שיתופי הוא דרך מצוינת לחסוך כסף ולקבל יותר תמורה לכספך. זוהי אפשרות מצוינת למי שלא רוצה להשקיע בשרת משלהם או לא בטוח אם הוא צריך אחד. ספקי אירוח מציעים תוכניות אירוח משותפות שניתן לרכוש על פי דרישה או על בסיס חוזר בדרגות שונות של גמישות. התמחור כולל בדרך כלל גישה למערכת הפעלה, יישומי תוכנה ושטח אחסון נתונים.

בעת הצורך ניתן לשדרג את השרת

אירוח שרת משותף הפך לאופציה פופולרית עבור עסקים קטנים מכיוון שהוא זול יותר, אך הוא גם מלווה בסיכונים ומגבלות. הסיכון הגדול ביותר הוא שאם אתר אחד ייפול, אז כל האתרים במארח המשותף ייפלו גם כן. סיכון נוסף עם אירוח שרת משותף הוא שאם האתר שלך נהיה פופולרי מדי, ייתכן שתצטרך לשדרג לשרת ייעודי או VPS כדי שתוכל להתמודד עם הגידול בתנועה.

שווה קריאה: מה זה וירוס כופר? >>>

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מרכזיות
כל בית עסק נעזר בהן כיום, מרכזיות. המרכזיות מהוות ציר מרכזי שסביבן נעה הפעילות של העסק וההתקשרות. זה...
קרא עוד »
מרץ 12, 2021
אבקות חלבון: מי צריך ומי לא צריך להשתמש בהן
בעולם שבו בריאות ואיכות חיים נמצאים בחזית חיי היומיום שלנו, לא ניתן להפריז בתפקיד החלבון בתזונה שלנו....
קרא עוד »
דצמ 18, 2023
איך בונים חנות אונליין מצליחה?
זה לא סוד שאנשים רבים היום מעדיפים לרכוש מוצרים מהאינטרנט. יש מבחר גדול יותר של מוצרים, אפשרות להזמין...
קרא עוד »
ינו 20, 2022