כיצד מתבצעת כרייה של ביטקוין

ביטקוין הוא סוג של מטבע דיגיטלי שנועד לעבוד ללא צורך ברשות מרכזית, כמו בנקים או ממשלות. כרייה היא תהליך של הוספת רשומות עסקאות לפנקס הציבורי של ביטקוין של עסקאות קודמות. ספר חשבונות זה של עסקאות עבר נקרא שרשרת הבלוקים מכיוון שהיא שרשרת בלוקים. שרשרת הבלוק משמשת לאשר עסקאות לשאר הרשת כאילו התרחשו.

כריית ביטקוין כוללת שתי פונקציות: אימות עסקה ויצירת ביטקוינים חדשים. עם הכרייה, הכורים מתוגמלים בביטקוינים חדשים שנוצרו על מאמציהם לעזור לשמור על ביטקוין מאובטח ויציב, כמו הפעלת כוח חישובי בפתרון בעיות מתמטיות קשות.

כל אחד יכול לכרת ביטקוין בעצמו

ביטקוין הוא מטבע דיגיטלי שניתן להשתמש בו לרכישת סחורות ושירותים. זה לא נשלט על ידי שום בנק או ממשלה, אז זה צורה מבוזרת של מטבע. כריית ביטקוין היא תהליך של חומרת מחשב לבצע חישובים מתמטיים עבור רשת הביטקוין כדי לאשר עסקאות ולהגביר את האבטחה.

בתמורה למתן שירות זה, כורים מצליחים מתוגמלים בביטקוינים חדשים שנוצרו ובעמלות עסקה. עלות הכרייה עלתה עם הזמן, מה שמקשה על כרייה רווחית של ביטקוין עד עכשיו. ביטקוין הוא מטבע דיגיטלי שאינו נשלט על ידי אף ממשלה, בנק או בנק מרכזי. זה יכול לשמש לרכישת סחורות ושירותים מכל אחד בעולם.

חשוב ללמוד על התחום מראש

ביטקוין נכרה בתהליך שנקרא "כרייה". תהליך זה כולל פתרון בעיות מתמטיות מורכבות המסייעות לאמת עסקאות בביטקוין. השלב הראשון בתהליך זה מחייב אותך להשתמש במעבד של המחשב שלך כדי לפתור חידות קריפטוגרפיות. השלב השני מחייב אותך להשתמש ב-GPU (יחידת עיבוד גרפית) של המחשב שלך כדי לכרות ביטקוינים באמצעות אלגוריתם SHA-256.

כריית ביטקוין יכולה להיות רווחית, אבל זה לא קל ונדרש הרבה זמן ומאמץ כדי להתחיל בכרייה. מדריך זה יראה לכם כיצד פועלת הכרייה ואיזה ציוד אתם צריכים על מנת להתחיל לכרות ביטקוינים היום.

מוזמנים לקרוא עוד באתר של ביטס אוף גולד >>>

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
טיפים פנימיים לבחירת התאורה הנכונה
כשזה מגיע לתאורה, יש שפע של ידע שלעתים קרובות לא מורגש. מעבר לבחירה הבסיסית של גופים ונורות טמונה הבנה...
קרא עוד »
דצמ 12, 2023
מחיר שיחות בחו"ל ואיך זה תלוי בך?
מחיר שיחות לחו"ל הוא נושא גדול בימינו. על מנת לקבל את התמורה הטובה ביותר לכסף, עליכם לשקול לאיזו מדינה...
קרא עוד »
ספט 29, 2022
למה כדאי לשים לב באחריות של מצבר לרכב?
כאשר אתם בוחרים לקנות מצבר לרכב, ישנם מספר דברים קריטיים שאתם צריכים להתייחס אליהם, שכן הם בוודאי...
קרא עוד »
דצמ 12, 2018