חשיבות בניית חנות וירטואלית שנוחה למשתמש

חשיבות בניית חנות וירטואלית שנוחה למשתמש

חנות וירטואלית הינה חנות לכל דבר. לקוחות נכנסים, בוחנים את המוצרים ואת המחירים ומחליטים מה לרכוש וכמה. תרבות הצריכה בארץ ובעולם כולו עברה שנוי מטלטל בתחום הקניות, וכיום מתבצעות קניות רבות באמצעות הרשת המקוונת. אבל מחקרי שוק מעלים כי חנויות וירטואליות נוחות למשתמש הן חנויות מוצלחות שיש בהם מספר גדול של רכישות. לעומת חנויות נוחות פחות, בהן יהיו פחות קניות. כמובן שעניין זה מתווסף להיבט קידום אתרים אורגני, שמגדיל את חשיפת העסק.

להתאים את החנות ללקוחות

כאשר מדובר על חנות פיסית כולנו מבינים כי חשוב כל כך להתאים את החנות בהתאם לחוג הלקוחות ולפי האופן שיעודד אצלם רכישות. זה כך בדיוק גם כאשר הנושא הוא בניית חנות וירטואלית. כדי לגרום ללקוחות להיכנס לחנות, על מנת לעודד אותם להישאר, לבחור, לגשת לקופה ולבצע תשלום אנחנו חייבים לבנות אותה בצורה נוחה ונעימה למשתמש. כי רק כך הוא אכן יבחר בנו ויערוך אצלנו את הקניות שלו.

חווית משתמש – המוטו בתהליכי הבניה

כדי שהחנות הוירטואלית אכן תהיה מוצלחת צריך לחדד את המוטו שניצב מול עינינו בתהליך הבניה, והוא חווית המשתמש. ההצלחה של החנות הוירטואלית והמערכת הדיגיטלית שלה תלויה בקשר ישיר עם החוויה שהלקוח יחווה כאשר הוא ייכנס לאתר. לשם כך יש להדגיר את פרסונת הלקוח, לציין איזה סגנון עיצוב יכול להיות אהוב עליו ואיך הוא אוהב לערוך את הקניות שלו. בצורה כזו נוכל להצליח להקים מערכת וירטואלית שתמשוך אותו להכיר וגם להישאר.

מהירות, בהירות ויעילות

המראה הוא סעיף חשוב אחד. מעבר לכך חשוב מאוד שהאתר יהיה מהיר, אנחנו חיים בעידן מהיר בו אין לאנשים זמן מיותר וגם לא סבלנות. הכול צריך ללכת מהר. כמו כן צריכה החנות הוירטואלית להיות ברורה מאוד. כך שהקונים ידעו בדיוק מה הם רואים מול עיניהם, יבינו באופן אינטואיטיבי כיצד מבצעים רכישה באתר ואיך משלמים עבור המוצרים. ככל שהתהליך פשוט, מובן ומהיר יותר, כך יותר אנשים יגיעו לשלב התשלום. כי קונים שניגשים לערוך קניה ומגלים כי תהליך הרישום מייגע, שלב התשלום מעצבן או שלא מובן מה כולל המוצר בתוכו עלולים לוותר על הקניה ולצאת מהאתר שלכם.

קראו גם על פרסום ממומן בגוגל עבור החנות הוירטואלית שלכם.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מהי מערכת פריוריטי?
מערכת הפריוריטי היא דרך לקבוע באיזה סדר מטלות יש להשלים. חברה עשויה להחליט שמשימה חשובה יותר ממשימה...
קרא עוד »
מרץ 26, 2023
איך לבחור חברת שיקום נזקים מקצועית?
טיפים לבחירת חברת שיקום נזקים מקצועית קבלו המלצות: בקשו המלצות מחברים, בני משפחה או מכרים שעשו...
קרא עוד »
אוק 14, 2023
טיפול טבעי בכבד שומני
כבד שומני מהווה כיום מחלה נפוצה מאוד בעולם המערבי. כבד שומני יכול להיגרם כתוצאה מצריכת משקאות...
קרא עוד »
דצמ 09, 2018