פרסום בגוגל

למה פרסום בגוגל ולא קידום אורגני?

לא מעט אנשים מתלבטים בין פרסום בגוגל לבין קידום אורגני, היות ואין ספק כי לשני התחומים יש לא מעט יתרונות וחסרונות שכדאי להכיר. כמו כן, כדאי להבהיר מראש כי בשני המקרים יש צורך בהשקעה של זמן ומאמץ, היות ואף אחד לא יצליח להגיע לתוצאה איכותית ומספקת, ללא המאמץ הדרוש. כדאי לדעת כי כל בעל עסק המעוניין בתוצאות מהירות ויעילות, יעדיף לרוב לבחור באופציה של פרסום בגוגל. מדובר למעשה על פרסום של מודעה, כאשר התשלום מתבצע בהתאם לכמות ההקלקות. מומלץ כמובן לעבוד עם איש מקצוע שמתמחה בתחום, על מנת להבטיח לעצמכם את הקמפיין האיכותי והמדויק ביותר לאופי של העסק. 

מדוע ובאילו נסיבות פרסום בגוגל עדיף מקידום אורגני?

כאמור, כל מי שמעוניין לקבל תוצאות מהירות, אשר ישתקפו בכמות הפניות לעסק ובכמות הלקוחות החדשים, אשר יעלו באופן משמעותי את אחוזי המכירות, חייב לבחור באופציה של קידום ממומן. ניהול קמפיין ממומן בגוגל באופן איכותי ומתוכנן היטב, יכול למשוך לעסק לקוחות פוטנציאליים, אשר מעוניינים בדיוק במוצרים או בשירותים של העסק. מדובר למעשה על דרך ממוקדת ומהירה למשוך לקוחות חדשים, באמצעות ניסוח מדויק של מודעות המתאימות לקהל היעד של העסק. לעומת זאת, פרסום אורגני נחשב לאיטי יותר, היות ויש צורך להשקיע לאורך זמן בתוכן של האתר, בעיצוב שלו ובאופטימיזציה שלו, על מנת להתחיל לראות תוצאות מסוימות בשטח. מי שלא ידאג לעדכן את התוכן של האתר בצורה קבועה מספיק, עלול לגלות כי האתר צונח מחדש ברשימת התוצאות של גוגל. לכן קידום אורגני נחשב לתהליך ארוך וממושך יותר, אשר עלול לקחת חודשים ארוכים. תהליך מסוג זה אינו מתאים לבעלי עסקים שמעוניינים לראות תוצאות בזמן אמת. מסיבות אלו בדיוק, מומלץ לפנות אל סוכנות לשיווק באינטרנט אמינה ומקצועית שמתמחה בתחום.

Share this post

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

סרטון תדמית

כמה עולה להפיק סרטון תדמית?

הפקת סרטון תדמית איכותי המורכבת משלל אלמנטים שונים, המשפיעים באופן ישיר ועקיף על המחיר שלה. אז מהם האלמנטים הללו וכיצד הם משפיעים על המחיר? אלמנטים

קרא עוד »