קידום ממומן בגוגל

קידום ממומן בגוגל

זה לא סוד שגוגל היא ללא ספק רשת ה- PPC הגדולה ביותר שיש. לא זו בלבד שהיא משמשת ארגונים גדולים בכדי להעביר תנועה לאתרי האינטרנט שלהם, אלא שגם הרבה עסקים מקומיים משתמשים בה ועושים דרכה את הונם.

קידום ממומן בגוגל

אם מעולם לא השתמשתם ב- PPC של גוגל לפני כן, אתם בטח תוהים "האם Google AdWords קידום ממומן בגוגל שווה את זה? במילים פשוטות: כן. זה בהחלט שווה את זה אך עם זאת, אתם כנראה צריכים קצת יותר מ"כן" אחד משכנע.

כדי לשכנע אתכם ש – Google AdWords שווה את זה, אנו נבחן מה הופך את AdWords לחזקה כל כך. אם אינכם בטוחים אם AdWords מתאימה לכם, אל תדאגו. הקמנו מאמר מעניין כדי להראות לכם כיצד תוכלו להפיק תועלת מ- AdWords.

מהירות הפרסום בגוגל

גוגל היא פלטפורמה כל כך חזקה בפרסום, שהיא יכולה להביא לכם לקוחות כבר כמה שעות אחרי שפרסמתם בה את המודעה שלכם או את מילות החיפוש שלכם.

חברת פרסום טובה כמו Upper, תוכל לתת לכם את כל הסיבות הכי טובות כדי שתוכלו להצליח בפרסום שלכם ולהניע את קהל היעד לרכוש את המוצרים שונים הקיימים לכם באתר.

מה זה Google Ads?

תארו לעצמכם שאתם יכולים להגיע לקונים בעולם ברגע שהם נכנסים לאינטרנט ולחפש את המוצרים או השירותים שלך.

גוגל אדס, הוא שירות פרסום שיצר גוגל המאפשר למפרסמים להציג מודעות הניתנות ללחיצה (המכונות "קישורים ממומנים") בתוצאות החיפוש של גוגל. באמצעות מערכת "תשלום לקליק" (PPC), מפרסמים מציעים הצעות מחיר על "מילות מפתח" ספציפיות.

כאשר משתמשים מבצעים חיפוש המכיל את מילות המפתח הספציפיות האלה, גוגל מציגה את מודעות המפרסמים בתוצאות החיפוש בתשלום.

Share this post

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

הצטרפות לפלאפון – האם זה כדאי?

חברת פלאפון, מחלוצת שירותי הסלולר בישראל, נתפסה בעבר כחברה מונופוליסטית שגובה מחירים בהתאם. אבל אי אפשר לומר שהדברים נותרו בעינם. עקב שינויים רבים בשוק התקשורת

קרא עוד »
מרכזיות

מרכזיות

כל בית עסק נעזר בהן כיום, מרכזיות. המרכזיות מהוות ציר מרכזי שסביבן נעה הפעילות של העסק וההתקשרות. זה כולל הן תקשורת עם לקוחות וגורמים חיצוניים

קרא עוד »