מערכת לשליחת SMS

מערכת לשליחת SMS – לשם מה אנחנו צריכים מערכת כזו

אחד הכלים החשובים ביותר שעומדים לרשותנו, לצורך שיווק, פרסום וכמובן שליחת הודעות אינפורמטיביות, בין אם זה לעובדים, ספקים, לקוחות או גורמים אחרים, הוא SMS. 

הכלי שבעבר שימש אך ורק לשליחת הודעות פרטיות או אחרות, בין שני אנשים, הפך עם הזמן לכלי מאוד ייחודי וחשוב לצורך שליחת הודעות מסוגים שונים לא רק באופן אישי אלא גם באופן קבוצתי. לכן, גם עם הזמן נוצרו מערכות וכלים שמאפשרים שליחת SMS  בצורה מאורגנת ומסודרת, קראו על מערכת לשליחת SMS

חשוב להדגיש, לא מדובר פה רק על הודעות שאנחנו מכירים בתור ספאם, למרות שמן הסתם, אם אנחנו רוצים לשלוח ללקוחות שלנו הודעות על הנחות, מבצעים או דברים אחרים, יש שיראו בכך הודעות ספאם (אף על פי, שאם הם חברים במועדון הלקוחות שלנו או אם הם הסכימו לכך שאנחנו נשלח להם הודעות, אז אין בכך שום בעיה), אך למעשה אנחנו יכולים להשתמש במערכת לשליחת הודעות נוספות, רבות, מסוגים שונים. 

צריך לומר, לא כל בית עסק בהכרח צריך להשתמש במערכת כזו, מומלץ לבחון זאת על פי סוג העסק, כמות האנשים שיקבלו את ההודעות ועד כמה זה באמת ישתלם לבית העסק להחזיק ולהשתמש במערכת כזו. 

כיצד המערכת יכולה לעזור לנו

הודעות מכירה וקנייה – אם לקוח קנה אצלנו מוצר או שירות באינטרנט למשל, אז אנחנו יכולים לשלוח לו הודעה גם במייל וגם בסלולר. אנחנו יכולים גם לספק לו לסלולר הודעות לגבי משלוחים של מוצרים ושירותים שאמורים להגיע אליו. 

הודעות על אירועים, מבצעים והנחות – שוב, אם אנחנו רוצים ליידע את הלקוחות שלנו על אירועים שאנחנו עורכים, מבצעים והנחות, הודעת SMS זו דרך טובה לכך. 

הודעות בעבודה – אם ברצוננו להעביר הודעה קבוצתית לעובדים שלנו, זו הדרך הטובה ביותר. 

 

Share this post

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

תביעת רשלנות רפואית אונליין

תביעת רשלנות רפואית אונליין

מערכת הבריאות הישראלית היא אחת מן מהערכות המורכבות והמאתגרות ביותר שקיימות בעולם. מחד, זו היא מערכת עם אנשי עבודה מצוינים שמגיעה כל העת להישגים חדשים

קרא עוד »