חתימה על מסמכים אונליין – החשיבות בדבר

כיום כבר ברור לכולם כי ישנה חשיבות מכרעת לשירותי חתימה על מסמכים אונליין. מעטים הלקוחות שיסכימו לבזבז את זמנו על הגעה פיזית למשרדי החברה, לצורך חתימה ידנית. רוב החברות והארגונים המובילים במשק מספקים ללקוחותיהם את האפשרות לחתום על הטפסים השונים אונליין, דבר שחוסך לכולם זמן והתעסקות מיותרת. הלקוח מרוצה שלא דורשים ממנו להגיע פיזית או לשלוח את המסמכים בפקס ואילו הארגון זוכה להתנהלות מהירה ויעילה יותר, שמעלה את הפרודוקטיביות שלו ואת שורת הרווח.

חתימה על מסמכים אונליין – מדוע כדאי לך להשקיע בכך?

ראשית, מדובר על שיפור חוויית הלקוח, דבר שנחשב לחיוני עבור הצלחת העסק שלך. לקוחות לא מרוצים נוטים לעזוב לטובת המתחרים, לכן חשוב לתת את הדעת לא רק על גיוס של לקוחות חדשים, אלא גם על שימור של לקוחות קיימים. באמצעות שיפור השירות ניתן להגדיל את הנאמנות של הלקוחות ולמנוע מהם לעזוב. כמו כן, יש לציין כי מערכת מתקדמת המספקת אפשרות לבנות טפסים והסכמים באופן עצמאי, כולל בנייה של שדות חובה ושדות לחתימה דיגיטלית, תאפשר לשפר את המוניטין של העסק שלך ולהעניק לו נראות מקצועית ומרשימה יותר. זוהי גם דרך יעילה למתג את העסק בתור עסק אקולוגי, מאחר ומערכת מסוג זה תאפשר לך לחסוך בדיו ונייר וכמובן לשמור על איכות הסביבה.

לסיכום, יש לזכור כי עבודה עם ניירת נוטה לגרום לטעויות אנוש, המובילות לאיבוד המסמכים ולטרטור הלקוחות. לעומת זאת, מערכת ייעודית המאפשרת את שליחת המסמכים ישירות לווטסאפ או למייל של הלקוח, מאפשרת עבודה יעילה ונטולת טעויות. בסיום החתימה של הלקוח על השדה הרלוונטי המסמך נשלח אוטומטית ישירות למערכת ונשמר בארכיון שלה לשליפה קלה ומהירה בעת הצורך.

הקליקו כאן ליצירת קשר עם המומחים של POWERDOC >>>

Share this post

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

אתרי אינטרנט למכירה

השוק מוצף באתרי אינטרנט שעומדים למכירה. קשה למצוא אתר שתאהב ותרצה לקנות. זה יכול להיות קשה למצוא את האתר המתאים לעסק שלך, במיוחד כאשר אתה

קרא עוד »