קיסטון – נקודות חשובות

כבלים אופטיים משמשים להעברת אותות נתונים. הם עשויים בעיקר מזכוכית או פלסטיק ויכולים להיות דקים כמו שיער אדם. כבלים אלה משמשים לעתים קרובות עבור CCTV, CATV ומערכות מעקב וידאו אחרות כבלים אופטיים נקראים גם אבני מפתח מכיוון שהם עוזרים לתמוך במשקל הכבל בתקרה או בקיר. אבן מפתח זו עשויה לרוב מפלסטיק ולרוב מחוברת לתושבת מתכת שיש בה חור. הכבל האופטי מושחל דרך החור הזה בתושבת לפני שהוא מחובר לקיר או לתקרה. המענה של קיסטון ללא ספק נחשב מוביל.

קיסטון – מדובר במערכת שידורים

Keystone של כבל אופטי הוא מכשיר שניתן להשתמש בו לחיבור שני כבלים אופטיים. הוא משמש בעיקר במערכות שידור סיבים אופטיים.

Keystone של כבל אופטי הוא מכשיר שניתן להשתמש בו לחיבור שני כבלים אופטיים. הוא משמש בעיקר במערכות שידור סיבים אופטיים. אבן מפתח של כבל אופטי אומצה באופן נרחב על ידי תעשיות רבות כגון טלקום, שידור ורשתות מחשבים. השימוש העיקרי במכשיר הוא להפחית את הסיכון לנזק שעלול להתרחש בעת חיבור שני כבלים יחד ללא אבן מפתח.

המענה משמש בשלל תעשיות שונות היום

Keystone של כבל אופטי הוא מכשיר המסייע בהתקנה של כבלים אופטיים. מכשיר זה נמצא בשימוש נרחב בתעשיות רבות כגון טלקומוניקציה, תעופה וחלל ורכב. אבן מפתח של כבל אופטי הוא מכשיר המסייע בהתקנה של כבלים אופטיים. יש לו צורה מקושתת עם קצה ישר. בקצה הישר יש שיניים המשמשות לאחיזה בחוזקה של הכבל להחדרה קלה לאבן המפתח. מכשיר זה נמצא בשימוש נרחב בתעשיות רבות כגון טלקומוניקציה, תעופה וחלל ורכב. לפיכך אין ספק כי ישנה חשיבות רבה לכל מה שדובר עליו. בהחלט מדובר בשינוי עצום שנוצר בתחום הסיבים.

להשיג באתר: https://www.beres.co.il/

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אתרי אינטרנט למכירה
השוק מוצף באתרי אינטרנט שעומדים למכירה. קשה למצוא אתר שתאהב ותרצה לקנות. זה יכול להיות קשה למצוא את...
קרא עוד »
מרץ 18, 2023
מה הסכנה במלחמת סייבר
היום ניתן למצוא כמעט בכל רגע נתון מתקפת סייבר שמתמקדת בחברות, ארגונים או אנשים פרטיים. רוב ההאקרים...
קרא עוד »
דצמ 07, 2019
כמה עולה קופה ממוחשבת לעסק
  קופה רושמת מחשבת את התשלומים המבוצעים בעת ביצוע המכירה בבית העסק בעזרת תוכנה למסעדה. היא אף...
קרא עוד »
יונ 09, 2021