המדריך לשימוש בפופטין

פופטין

מערכת פופטין נועדה לייעל את הפצת מודעות הפופ אפ, אלה שכולם מכירים בתור "מודעות קופצות".  למודעות הקופצות תפקיד חשוב במכיקרות כאר שלחיצה פשוטה עליהן מאפשרת רכישה או לפחות השארת פרטים ליצירת קשר. מצד שני, אסור לעייף את הגולש עם אינספור מודעות, מפני שמצב כזה יוצר אנטגוניזם ויגרום לו הימנע מגלישה באתר עם גודש של מודעות קופצות והפרעות בלתי פוסקות לגלישה. לכן החוכמה היא ליצור מודעות פופ אפ אפקטיביות, שיקפצו בתזמון נכון ובהתאמה אישית ככל האפשר ואכן יובילו לעניין מצד הגולש ולא ייחשבו למטרד שרצוי לסלקו במהירות. לכן אתם זקוקים למערכת ניהול פופ אפים מתקדמת שתניע את הגולשים לפעולה וזה פופטין, קראו עוד באתר https://digitalbox.co.il.

יתרונות השימוש בפופטין

פופטין נחשבת למערכת קלה לתפעול ואינה מצריכה ידע טכני מתקדם או יכולת לכתוב קוד. הממשק קל לערכה ושינוי צבעים וצורות עד למציאת העיצוב המועדף עליכם. קל לערוך אותו ולתפעל את הפרמטרים השונים עד להשגת התוצאה המבוקשת, וגם להעלים את המודעה לאחר שהחלטתם שמיציתם את הפוטנציאל. לפופטין יש גם בניות מוכנות לאירועים כמו בלאק פריידיי ומועדים נוספים בהם רמת הקניות מזנקת. באמצעות פופטין תוכלו לבנות מבחני המרה ולבדוק מהי הגירסה המוצלחת והאפקטיבית יותר מבחינת קניות. קלות ההפעלה גורמת לכך שאין בעיה ליצור שתי גרסאות דומות ולבדוק מי טובה יותר. כמו כן ממשק הניהול ומגוון המודעות והטפסים (וידג'טים) רחב במיוחד. קבלו פופטין קופון לבדיקת הפלטפורמה.

ניסיון לבדיקת אמינות

יתרון נוסף של פופטין הוא גירסה חינמית אשר מאפשרת לכם להתנסות במערכת כמעט ללא עלויות, ואז תוכלו להחליט איזו גירסה תעדיפו בהתאם למספר הצפיות החזוי באתרים שאתם מנהלים. לפני הרכישה כדאי לברר אם החברה הספקית אמינה ולהציג לנציגיה כל שאלה שעולה בדעתכם.  

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כמה עולה לקנות תמונות באינטרנט?
בעלי אתרים רבים, אשר אינם מודעים לחוק של שימוש בזכויות יוצרים ברשת, שבו אסור להוריד תמונות מגוגל לאתר...
קרא עוד »
נוב 30, 2019
סובלים מהטרדה טלפונית? כך תתמודדו
אנשים אשר טוענים כי החיים המודרניים הם בעיתים וכי הטכנולוגיה פוגעת בנו פשוט לא מכירים את ההיסטוריה...
קרא עוד »
נוב 26, 2018
איזו פסולת בניין ניתן לפנות למכולות?
פסולת בניין מתייחסת לחומרים ולפסולת שנוצרו במהלך פעולות בנייה, שיפוץ או הריסה. ניהול נכון של פסולת...
קרא עוד »
אוג 18, 2023