רבקה סגל

רבקה סגל – מובילה בתחומה ומעוררת השראה

רבקה סגל זוהי אישה אשר פיקדה בעברה על חיילים ביחידות עילית בצבא, ניהלה חברות הייטק והובילה אותן להנפקות. לצד זאת היא גם ידעה להתייחס לשלל היבטים נוספים שהיו בעלי חשיבות רבה למדינת ישראל והיא הצליחה לתרום לא מעט לאורך חייה. היכולות הניהוליות והיזמות שמובילים את רבקה הפכו לשם דבר ורבים רואים בה אישה שיודעת להוביל ולעשות זאת בצורה מרשימה במיוחד.

תרומה אמתית למדינת ישראל לאורך השנים

עוד מגיל צעיר רבקה סגל עשתה ככל שביכולתה על מנת לסייע לאוכלוסיות במצוקה ולעזור לשכבות החלשות להתגבר על קשיים בחייהם. בין אם על ידי כך שהיא לקחה חלק בתרומות של מזון לנזקקים ובין אם על ידי כך שהיא השתתפה בשלל סוגים אחרים של פעילות התנדבותית. לאורך השנים היא הצליחה להגיע רחוק בין היתר על ידי כך שהיא לא שכחה את האנשים שזקוקים לעזרה של אחרים.

יכולת מרשימה להוביל צוותים בצבא ובחברות הייטק

מסלול הקריירה של רבקה סגל מראה כי מדובר באישה אשר הצליחה להוביל צוותים בהצלחה רבה בין אם מדובר על עובדים בחברת הייטק ובין אם מדובר על חיילים בצבא ששרתו תחתיה. היא יודעת כיצד לאנשים תחתיה לבצע את העבודה שהם צריכים ובצורה הממוקדת והאפקטיבית ביותר שישנה.

הסיבה לכך אלה הכישורים הבינאישיים המרשימים שלה וזאת לצד היכולות והכישורים שצברה לאורך השנים. כל אחד מאלה סייע לה רבות להגיע הכי רחוק שרק אפשר כאשר מסתכלים על דברים כמו אלה. לפיכך עליכם להבין כי צריך לדעת להתייחס לעניין הזה ולקחת אותו לתשומת הלב ובצורה הרצינית ביותר שישנה. אך ורק כך תוכלו לראות כי שביעות הרצון שלכם תהיה מרבית בעצם.

Share this post

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

ביטוח סיעודי השוואה

ביטוח סיעודי השוואה

אולי יהיה קשה לדמיין את זה עכשיו, אבל רוב הסיכויים, כנראה, שתזדקקו לעזרה כדי לטפל בעצמכם מאוחר יותר בחיים. השאלה הגדולה היא: איך תשלמו על

קרא עוד »