קידום אתרים בוויקס

קידום אתרים בוויקס – למה זה כל כך מסובך?

בעלי עסקים רבים רוצים להיות כמה שיותר נגישים עבור הלקוחות שלהם, וגם עבור לקוחות חדשים פוטנציאלים. כיצד עושים זאת? באמצעות בנייה של אתר אינטרנט יעיל שגם נראה טוב. כיום עידן האינטרנט מתפתח בקצב מסחרר, כך שכל בנאדם גולש לפחות פעם אחת באתר כזה או אחר כדי לחפש מידע, לרכוש דברים אונליין, לקרוא עדכונים ועוד.

בעבר כדי לבנות אתר היה צורך לפנות אל אנשי פיתוח או מתכנתים שמבינים בשפות קוד מסובכות, וכך הם אלו שהיו בונים את האתר לאחר אינסוף אפיונים, תיקונים, בדיקות ועוד. כיום בנייה של אתרים הפכה להיות הרבה יותר פשוטה בזכות מערכות ניהול תוכן, שכל אחד יכול לתפעל באופן עצמאי ללא תלות באנשי פיתוח.

בניית אתר עם מערכת ניהול תוכן

היצע מערכות ניהול התוכן הוא מגוון ורחב. היתרון העיקרי של מערכות כאלו הוא הפשטות בתפעול שלהן, כך שאין צורך לדעת שפות קוד מסובכות או להיות מתכנתים – המערכת בנויה בצורה ברורה וידידותית המאפשרת בנייה, עריכה וניהול של כל תוכן באתר בפשטות ובקלות.

בין מערכות ניהול התוכן הפופולריות ביותר כיום ניתן למצוא את וורדפרס, וויקס, מג'נטו, דרופל, ג'מלה ועוד.

> קראו גם על פרסום בגוגל אדוורדס של אתר וויקס

עם איזה מערכת כדאי לבנות אתר?

הכל עניין של נוחות. כאמור, מערכות ניהול התוכן השונות מספקות בסופו של דבר את אותה מטרה אחת משותפת – בנייה וניהול של אתר באופן עצמאי ופשוט, ללא צורך במתכנתים, שפות קוד, מתכנתים וכו'.

כיום נהוג לעשות חלוקה בין העדפות מערכות התוכן השונות, כאשר אתרים המיועדים להיות אתרי תוכן עם הרבה טקסט נבנים על גבי מערכת וורדפרס, ואילו אתרי תדמית עם מעט תוכן אך הרבה תמונות ומדיה דווקא נבנות על גבי מערכת ניהול התוכן של חברת וויקס הישראלית.

האם ניתן לקדם אתר בכל מערכת ניהול?

התשובה לכך היא חד משמעית – כן. אך יש כמה "אבלים" שהולכים להתלוות לתשובה הנחרצת הזו. עניין הקידום של אתר תלוי באיכות המקדם או חברה לקידום אתרים שתבחרו, אך גם באופציה של מערכת ניהול התוכן. לדוגמה מערכת וויקס לא מאפשרת את כל הפיצ'רים והנגישות שמשמשים מקדמי אתרים, לעומת וורדפרס שמעניקה מגוון תוספים וכלים נוחים ומועילים. לכן קידום אתרי וויקס נחשב למסובך, מסורבל ודי בעייתי עבור מקדמי אתרים שונים.

Share this post

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

קישורים בתשלום

קניית קישורים בתשלום הם אסטרטגיית שיווק מקוונת המשתמשת במילות מפתח כדי למקד ללקוחות פוטנציאליים. ניתן להשתמש בקישורים בתשלום בדרכים רבות ושונות, אך הם משמשים לרוב

קרא עוד »