מזגן Tadiran – הדגמים הנמכרים ביותר

בקיץ החם, מטפס הביקוש למזגנים לשיא. שיא שנשבר בכל שנה מחדש. מזגני תדיראן האיכותיים נחשבים לפופולריים מאוד לקירור בקיץ ולחימום בחורף. הם משווקים במגוון רחב למדי של דגמים וכדאי להכיר את הדגמים הנמכרים ביותר של הזמן האחרון.

 

מזגן עילי SOLO 28 קומפקטי וחזק

אחד המזגנים שזוכה לביקורות מעולות, מצויד ב-2.5 כוחות סוס עם תפוקה של כ-24000 בי טי יו ודירוג אנרגטי A. מדובר במזגן בעל עיצוב יפהפה, חסכוני ויעיל מאוד, מתאים לשימוש ביתי בעיקר או במשרדים קטנים. יחסית להספק שלו, הוא מצטיין במידותיו. הוא קומפקטי במידותיו ובעל פונקציות הפעלה חכמות. הרוכשים מרוצים במיוחד בזכות פיזור הטמפרטורה האחיד וכן מאפשרות הפעלה אפשרית עם טיימר.

 

מזגן תדיראן Wind 35/3R כשצריכים גם סינון אוויר יעיל

לצורך קירור של חללים גדולים, זהו מזגן איכותי, חזק שמגיע למכירות חזקות ובצדק. בעל הספק של 3.5 כוח סוס, מה שמעניק לו את התפוקה של מעל 27000 בי טי יו לקירור וכ-29000 לחימום. על פי חוות הדעת של הרוכשים, שביעות הרצון גבוהה מאוד מהקירור המהיר וכן מפונקציות מיוחדות של טיימרים משופרים. נעים מאוד להפעלה ביום ובלילה ובעל סננים נגד ריח, בקטריות, אבק ועוד.

 

מזגן תדיראן Space 40/3R לחללים גדולים במיוחד

בזכות חוזקו ויעילותו של הדגם הזה, הוא פופולרי ונמכר מאוד לבעלי בתים גדולים מאוד וכן למטרות של קירור בחללים מסחריים, חנויות וכדומה. מצויד ב-4 כוחות סוס ותפוקת קירור של מעל 35000 בי טי יו. מדובר במזגן שאפשר להתקין בכל צורה שרוצים, הן כמזגן רצפתי והן בתלייה גבוהה. בעל פונקציות מיוחדות שמשפרות את היעילות התפעולית לשימושים עסקיים, כשלא רוצים להתעסק עם שינויים של פונקציות שונות בצורה ידנית.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עדן שרעבי יזמות, נעים להכיר
רוצים ללמוד מהטובים ביותר איך להתחיל להרוויח כסף ברשת? עדן שרעבי יזמות מציע קורסים ליזמים דיגיטליים...
קרא עוד »
מרץ 05, 2021
ייעוץ משפטי בחקירה
החוק מורכב ותהליך החקירה לא תמיד קל. לפעמים קשה להבין מה בעצם אומר החוק. לכן חשוב שעורך דין יעשה כמיטב...
קרא עוד »
יונ 15, 2023
חתימה על מסמכים אונליין – החשיבות בדבר
כיום כבר ברור לכולם כי ישנה חשיבות מכרעת לשירותי חתימה על מסמכים אונליין. מעטים הלקוחות שיסכימו...
קרא עוד »
מרץ 01, 2023