שיעורים פרטיים אונליין

שיעורים פרטיים אונליין – 100% יעילות

הקידמה בתחומי המחשוב והאינטרנט יצרה מצב חדש בו אין צורך לצאת מהבית כדי ללמוד שיעורי העשרה או קורסים שונים, אפשר לשבת בבית וליהנות מחוויה לימודית, במועדים הנוחים לכל אחד.

לימודי on-line

שיעורים פרטיים מתקיימים באמצעות שירותי סקייפ, קראו על מורים פרטיים באינטרנט באתר זה. הלקוח בוחר את הקורס או הקורסים אשר אותם הוא מעוניין ללמוד ובנוסף לכך הוא עובר על רשימת המורים, קורא את ייחודו של כל אחד מהם ובוחר מי המורה אשר אתו הוא רוצה ללמוד.

לאחר מכן המורה משוחח עם התלמיד כדי להבין מה רמת הידע שלו, באילו תחומים הוא זקוק לחיזוקים ומהם המועדים הנוחים לו ללמוד.

לאחר סגירת הנושאים הטכניים הללו, התלמיד יושב מול המחשב בשעה שתואמה. הוא נכנס לחדר וירטואלי ובו הוא מקבל שיעור אינטראקטיבי הכולל שיחה עם המורה, קבלת הסברים מפורטים על החומר הנלמד על פי הצורך שלו. במהלך השיעור, התלמיד מתכתב עם המורה, משתף אתו קבצים רלוונטיים ומעשיר את רמת הידע שלו.

שיטת הon-line אשר מוכיחה את עצמה 

תלמידים וסטודנטים רבים לומדים בשנים האחרונות בשיטה זו שמוכיחה בכל יום את יעילותה, למידע נוסף הקליקו. רבים מהם התקדמו מאד ברמת הידע שלהם וצמצמו פערים עם חבריהם לכיתה.

בסוף השיעור כל תלמיד מקבל הקלטה של השיעור כולו וכך הוא יכול לעבור בזמנו החופשי שוב ושוב על החומר הלימודי כדי לחדד נושאים שהיו קשים עבורו להבנה. בזכות תרגול זה הוא קולט היטב את החומר הנלמד, דבר אשר גורם לו לסיפוק רב.

תחומי הלמידה on-line

קשת רחבה של תחומים אפשר ללמוד בשיעורים פרטיים בדרך זו. תלמידי בית הספר היסודי, חטיבת הביניים והתיכוניים יכולים ללמוד אנגלית  בדרך זו, את כל החומר הלימודי שלש, ארבע וחמש יחידות לימוד, מבחן אמיר ועוד. סטודנטים ובוגרים מוזמנים ללמוד אנגלית מדוברת, עסקית ועוד. 

בשיטה זו לומדים גם את כל הרמות של לימודי מתמטיקה וכל המקצועות הנוספים הנלמדים בבתי הספר. 

לאור יעילותה הרבה של שיטה זו לומדים במסלול זה גם מדעי המחשב, מחשבים, הנדסה, תחומי העשרה כמו מוסיקה ועוד. 

Share this post

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מערכת לניהול מסמכים

מערכת לניהול מסמכים

מערכת לניהול מסמכים היא קשת רחבה של תוכנות אשר מטרתן היא לייעל את זרימת הידע בארגונים שונים. המערכות אחראיות על סריקה ואיסוף של מסמכים, אחסון

קרא עוד »
תיקון מחשב נייד

תיקון מחשב נייד

בשנים האחרונות כמעט לכל אדם יש מחשב נייד המשמש אותו לצרכי עבודה או לצרכים אישיים. לא משנה עבור איזה צרכים המחשב הנייד משמש, הרי שאם

קרא עוד »
פופטין

המדריך לשימוש בפופטין

מערכת פופטין נועדה לייעל את הפצת מודעות הפופ אפ, אלה שכולם מכירים בתור "מודעות קופצות".  למודעות הקופצות תפקיד חשוב במכיקרות כאר שלחיצה פשוטה עליהן מאפשרת

קרא עוד »