מהו מספר ביטוח לאומי

מהו מספר ביטוח לאומי – Social security number

הרבה ממה שנהוג במדינת ישראל העתקנו מארצות הברית. זה נכון בנוגע לצבא שלנו, זה נכון בנוגע לתרבות שלנו וזה נכון אפילו בתחומים כמו משפט. כך יוצא כי יש דברים דומים מאוד בין ארצות הברית ובין מדינת ישראל, אך בל תטעו ההבדלים בין המדינות עולים על הדמיון בין המדינות. כך לדוגמא מערכת המיסים בארצות הברית שונה לחלוטין ממדינת ישראל, השלטון המרכזי בארצות הברית שונה לחלוטין ויש עוד אלפי הבדלים אשר לא נמנה את כולם פה. אחד ההבדלים הגדולים ביותר הוא העובדה כי בארצות הברית אין דבר כזה מספר תעודת זהות ובמקום זה יש מספר ביטוח לאומי (Social security number). לכאורה מדובר בהבדל קטן וחסר משמעות אך כל ישראלי צריך להכיר את ההבדל הזה אם הוא רוצה להעביר את חייו אל ארצות הברית ולהסתדר במדינה הזאת.

> קבלו ייעוץ מקצועי בנושא באתר https://www.americandocs.co.il

האם אדם יכול להסתדר ללא מספר של ביטוח לאומי בארצות הברית?

תארו לכם כי הייתם צריכים להסתדר ללא מספר תעודת זהות במדינת ישראל, מה הייתם עושים בקופת חולים? כיצד הייתם פותחים חשבון בנק או אפילו מקבלים כרטיס אשראי. כך אתם יכולים להבין כי גם בארצות הברית קשה עד בלתי אפשרי להסתדר ללא מספר של ביטוח לאומי. לכן אם אתם מתכננים מעבר לארצות הברית לתקופה ארוכה או אפילו באופן קבוע אנחנו מציעים לכם לזכור כי כדאי לכם מאוד להשיג את המספר הזה ולא לוותר עליו וזאת בכדי לקבל את מה שמגיע לכם. כך תבטיחו כי תזכו לחיות את חייכם בצורה מושלמת וכי לא תיקלעו לבעיות ואף תגורשו מהמדינה כשוהים בלתי חוקיים.

כיצד אגדיל את הסיכויים שלי לקבל מספר כזה?

אי אפשר להתעלם מכך כי יש קושי גדול לקבל את מספר של ביטוח לאומי לבד. לכן אם אתם רוצים לקבל מספר כזה אנחנו מציעים לכם לפנות אל חברה המתמחה בהשגתם של מספרים כאלו והיא תדריך אתכם כיצד עליכם לנהוג ומה עליכם לעשות בהתנהלות מול הרשויות של ארצות הברית וכך תתגברו על כל קושי ומכשול.

> קראו גם: איך מוציאים ויזה להודו דרך האינטרנט

 

Share this post

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

יתרונות בבניית אתרי וויקס

היתרונות של לינקלי

דמיינו מצב בו אתם מקבלים מייל עם חשבון חשמל אלקטרוני, שבו מופיע חיוב חדש – הרשום תחת סעיף שאינכם מכירים. אתם מעוניינים לברר מה פירוש

קרא עוד »
מצלמות נסתרות WIFI

האם מצלמת WIFI בטוחות?

מצלמות אבטחה מוכרות כבר שנים רבות כאמצעי להגנה על בתים, בתי עסק, חניונים, גני ילדים ועוד. בעבר, היה צורך לחבר את המצלמות עם חוטים למחשב

קרא עוד »