ביטוח סיעודי השוואה

ביטוח סיעודי השוואה

אולי יהיה קשה לדמיין את זה עכשיו, אבל רוב הסיכויים, כנראה, שתזדקקו לעזרה כדי לטפל בעצמכם מאוחר יותר בחיים. השאלה הגדולה היא: איך תשלמו על זה? הנה כמה דברים שכדאי לדעת על ביטוח סיעודי.

ביטוח סיעודי השוואה 

רכישת ביטוח סיעודי, היא אחת הדרכים להתכונן ליום שאחרי. טיפול סיעודי, מתייחס לשלל שירותים שאינם מכוסים על ידי ביטוח בריאות רגיל. זה כולל סיוע בפעילויות יומיומיות שגרתיות, כמו רחצה, הלבשה או עלייה וירידה מהמיטה.

פוליסת ביטוח סיעודי 

פוליסת ביטוח סיעודי השוואה, עוזרת לכם לכסות את עלויות הטיפול כאשר יש לכם מצב רפואי כרוני, נכות או הפרעה כגון מחלת אלצהיימר. רוב הפוליסות, יחזירו לכם את הטיפול הניתן במקומות שונים, כגון:

 

  • טיפול הנעשה בבית על ידי מטפל או מטפלת סיעודי
  • טיפול בבית אבות. בדרך כלל הטיפול יעלה הון ותצטרכו ביטוח שישלם על זה.
  • מתקן דיור מוגן – גם כאן הסיפור הוא לא זול ומישהו יצטרך לשלם על זה.
  • מעון יום למבוגרים – אותו הסיפור של בתי אבות

 

עלויות ביטוח ופוליסות 

התחשבות בעלויות טיפול סיעודי, היא חלק חשוב בכל תוכנית פיננסית ארוכת טווח, במיוחד בשנות החמישים ולאחר מכן. לא כדאי לחכות עד שתצטרכו טיפול כדי לקנות כיסוי ביטוחי. 

לא תהיו זכאיים לביטוח סיעודי, אם כבר יש לכם מצב מתיש אשר מצריך את שירותו של תשלומי הביטוח. רוב האנשים עם ביטוח סיעודי, קונים אותו באמצע שנות החמישים עד אמצע שנות ה- 60.

לכן, אנחנו ממליצים לכם לחפש עוד היום את סוג הביטוח המתאים לכם ולתוכנית פעולה שגיבשתם עם עצמכם. בפורטל הביטוחים הגדול של ישראל, אנחנו בטוחים שתוכלו למצוא את זה המתאים ביותר למידות שלכם.

Share this post

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם