כששכירים מנהלים עסק: 5 טיפים לשכיר שהוא גם עצמאי

שכיר עם עסק

לא מעט שכירים מנהלים גם קריירה שנייה, בתור עצמאים. כך הם יכולים להרוויח משכורת שנייה ולפתח עסק עצמאי שיום אחד יהפוך להיות הקריירה העיקרית שלהם.

טיפים לשכירים שעובדים גם בתור עצמאים

מוקד טלפוני

במקרים בהם העסק עובד מול לקוחות או ספקים ברמות שונות, אזי שיש צורך בכלי שיאפשר לנהל את התקשורת, הן הפנימית והן החיצונית. מוקדים טלפוניים יעזרו לכם בעסק, לנהל את כל התקשורת בצורה יעילה, נוחה ומהירה.

תוכנות לניהול

על מנת לנהל את העסק בצורה נכונה, ומעבר לכך את הזמן שבין העבודה כשכיר לבין העבודה כעצמאי, רצוי להשתמש בתוכנות שונות שיכולות לתת מענה איכותי ונוח.

נטוורקינג

יש לנסות ולהרחיב ככל הניתן את הנטוורקינג, להרחיב ולהעמיק ככל הניתן את הקשר עם האנשים מתוך התחום. כך יוצרים שם, כך זוכים לחשיפה, בצורה כזו קל יותר לייצר שיתופי פעולה ופרויקטים חדשים.

אתר אינטרנט

אין ספק שאחת הדרכים הטובות ביותר לזכות בפרסום וחשיפה, זה באמצעות אתר אינטרנט בעזרתו הגולשים יוכלו להכיר אותנו, את המוצרים והשירותים שאנחנו מבקשים לשווק. רצוי מאוד גם להשתמש בעמוד פייסבוק אשר יאפשר לכם להגיע אל הגולשים בצורה מאוד נוחה, באמצעות פוסטים רגילים או ממונים.

 תוכנות הנהלת חשבונות

מלבד תוכנות לניהול, הרי שתוכנות הנהלת חשבונות יאפשרו לבצע את כל הפעולות החשבונאיות בצורה נוחה, בטוחה ואמינה. כך הכל יהיה מסודר ומתועד. מה עוד שזה יחסוך לנו טרחה, זמן וכסף.

לשנות גישה במעבר משכיר לעצמאי

שכיר, כידוע, הוא עובד במקום שהוא לא הבעלים שלו. הוא מקבל הוראות מאחרים כיצד לפעול, מהם הוא גם יקבל את המשכורת שלו. לעומת זאת, עצמאי מפעיל ומנהל את העסק שלו, הכל תלוי בו, בין אם זה איך שהעסק יתנהל, איך יעבדו העובדים שאיתו, מה תהיה שורת הרווח ועוד.

לכן, צריך לשנות את המחשבה, לשנות גישה, במעבר בין עבודה כשכיר לעבודה כעצמאי, גם אם משלבים בין השניים בו זמנית, וחלק מהיום עובדים כשכירים וחלק מהיום עובדים כעצמאיים לכל דבר.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מהי מערכת פריוריטי?
מערכת הפריוריטי היא דרך לקבוע באיזה סדר מטלות יש להשלים. חברה עשויה להחליט שמשימה חשובה יותר ממשימה...
קרא עוד »
מרץ 26, 2023
ייצוג מעסיקים – כל מה שחשוב לדעת בנושא
ככל שחוקי העבודה הופכים מורכבים יותר ויותר, הופך חיוני למעסיקים לחפש ייצוג מקצועי בנושאים הקשורים...
קרא עוד »
יול 05, 2023
מה לומדים ומקבלים במסגרת חוג תיאטרון לנוער
השתתפות בחוג תיאטרון נוער יכולה לספק חווית למידה הוליסטית החורגת מיכולות משחק. זה מטפח יצירתיות,...
קרא עוד »
יול 03, 2023