שכיר עם עסק

כששכירים מנהלים עסק: 5 טיפים לשכיר שהוא גם עצמאי

לא מעט שכירים מנהלים גם קריירה שנייה, בתור עצמאים. כך הם יכולים להרוויח משכורת שנייה ולפתח עסק עצמאי שיום אחד יהפוך להיות הקריירה העיקרית שלהם.

טיפים לשכירים שעובדים גם בתור עצמאים

מוקד טלפוני

במקרים בהם העסק עובד מול לקוחות או ספקים ברמות שונות, אזי שיש צורך בכלי שיאפשר לנהל את התקשורת, הן הפנימית והן החיצונית. מוקדים טלפוניים יעזרו לכם בעסק, לנהל את כל התקשורת בצורה יעילה, נוחה ומהירה.

תוכנות לניהול

על מנת לנהל את העסק בצורה נכונה, ומעבר לכך את הזמן שבין העבודה כשכיר לבין העבודה כעצמאי, רצוי להשתמש בתוכנות שונות שיכולות לתת מענה איכותי ונוח.

נטוורקינג

יש לנסות ולהרחיב ככל הניתן את הנטוורקינג, להרחיב ולהעמיק ככל הניתן את הקשר עם האנשים מתוך התחום. כך יוצרים שם, כך זוכים לחשיפה, בצורה כזו קל יותר לייצר שיתופי פעולה ופרויקטים חדשים.

אתר אינטרנט

אין ספק שאחת הדרכים הטובות ביותר לזכות בפרסום וחשיפה, זה באמצעות אתר אינטרנט בעזרתו הגולשים יוכלו להכיר אותנו, את המוצרים והשירותים שאנחנו מבקשים לשווק. רצוי מאוד גם להשתמש בעמוד פייסבוק אשר יאפשר לכם להגיע אל הגולשים בצורה מאוד נוחה, באמצעות פוסטים רגילים או ממונים.

 תוכנות הנהלת חשבונות

מלבד תוכנות לניהול, הרי שתוכנות הנהלת חשבונות יאפשרו לבצע את כל הפעולות החשבונאיות בצורה נוחה, בטוחה ואמינה. כך הכל יהיה מסודר ומתועד. מה עוד שזה יחסוך לנו טרחה, זמן וכסף.

לשנות גישה במעבר משכיר לעצמאי

שכיר, כידוע, הוא עובד במקום שהוא לא הבעלים שלו. הוא מקבל הוראות מאחרים כיצד לפעול, מהם הוא גם יקבל את המשכורת שלו. לעומת זאת, עצמאי מפעיל ומנהל את העסק שלו, הכל תלוי בו, בין אם זה איך שהעסק יתנהל, איך יעבדו העובדים שאיתו, מה תהיה שורת הרווח ועוד.

לכן, צריך לשנות את המחשבה, לשנות גישה, במעבר בין עבודה כשכיר לעבודה כעצמאי, גם אם משלבים בין השניים בו זמנית, וחלק מהיום עובדים כשכירים וחלק מהיום עובדים כעצמאיים לכל דבר.

Share this post

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

טונרים למדפסות

טונרים למדפסות

כל מדפסת מכילה בתוכה טונר. טונרים למדפסות מזינים את הדיו ובעצם מאפשרים לנו לבצע את ההדפסה על הדפים כפי רצוננו. היות ומדובר על דיו שצורכים

קרא עוד »
עיצוב לוגואים

עיצוב לוגואים

רוצים לעצב לוגו עבור החברה או הארגון שלכם? אם יש לכם את המשאבים, ההצעה הראשונה שלנו אליכם, היא להזמין מעצב לוגו. עיצוב לוגו אולי נראה

קרא עוד »