עיצוב לוגואים

עיצוב לוגואים

רוצים לעצב לוגו עבור החברה או הארגון שלכם? אם יש לכם את המשאבים, ההצעה הראשונה שלנו אליכם, היא להזמין מעצב לוגו. עיצוב לוגו אולי נראה דבר פשוט, אבל שאלו כל מעצב טוב והוא יגיד לכם שזה לא ממש המצב. אז איך בכל זאת תעשו זאת בעצמכם?

עיצוב לוגואים 

כל אחד יכול לבנות לוגו בעצמו לצרכים השונים שלו. את זה כנראה כולנו יודעים אך יש משהו שלא כולם לוקחים בחשבון: עיצוב לוגואים טובים הוא הרבה יותר מסתם עיצוב גנרי. הוא צריך להביא את היתרונות והערכים שלכם לקהל.

איך זה קורה? ובכן, לכל לוגו יש את המוטיבים והמאפיינים שלו, כאלה שבאים להציג לקהל את הערכים עליהם עומדת החברה. הצבעים והנראות הם פקטור חשוב ביותר במבנה הלוגו ואת זה, נראה שתצטרכו לעשות בעזרת בונה לוגו מקצוען.

להזמין לקוחות חדשים בעזרת הלוגו 

אנחנו לא חיים בעולם מונוכרומטי. אנשים מכל העולם, נמשכים לעיצוב וצבע מעניינים. הלוגו שמסמן את המוצר או את העסק שלכם או מעטר את חלון הראווה שלכם, צריך להיות מתוכנן היטב, כדי למשוך עניין ולעורר את סקרנותם של הלקוחות הפוטנציאליים שלכם, מה שיביא אותם לפחות לחפש ולקוות לרכוש את המוצר שלכם.

מבדיל אתכם מהמתחרים 

ישנם סמלים מסוימים המייצגים תעשיות או מוצרים כאלה ואחרים. לדוגמא, חשבו על כמה מקומות לממכר פיצה ראיתם עם לוגו שמציג שף איטלקי ומשופם עם כובע לבן גבוה וגיחוך רחב? אולי הוא גם מחזיק פיצה ענקית בידו עד כדי גיחוך? 

ובכן, לוגו טוב שמייצרים בתהליך מיתוג עסקי משקף את מי שאתם, אך הוא גם צריך להבדיל אתכם מכל האחרים. לוגו טוב צריך להיות נועז מספיק, כדי לגרום ללקוחות לעשות את החיבור הטבעי למוצר.

Share this post

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם