לאיזו חברת טלוויזיה צריך לעבור כדי להנות מטלוויזיה טובה? רק סלקום טיוי?

חברת טלוויזיה טובה

שוק הטלוויזיה נפתח לתחרות במילניום הנוכחי ונמצא בצמיחה מתמדת בגלל הגידול באוכלוסייה והתחרות בין החברות השונות. אם רק לפני 30 שנה הסתפקנו בערוץ הראשון בלבד – היום יש תחרות על חבילות של עשרות ומאות ערוצים בין חברות התקשורת, אשר מספקות גם שירותי סלולר ואינטרנט. ספקיות השידורים העיקריות הן יס והוט, ואליהן נוספו בשנים האחרונות חברות נוספות כמו פרטנר טיוי, סלקום טיו, רמי לוי טיוי, ועוד. יש דימיון רב בין הערוצים שמציעות יס והוט אבל יש גם הבדלים בחבילות ובעלויות ואלה מאפשרים כל אחד מאיתנו לבחור את החבילה המתאימה לו ולבני ביתו, ולהחליט האם היא כוללת רק טלוויזיה או גם שירותים נוספים.

בחירת החבילה באתר www.smartcut.co.il תלויה כמובן במספר האנשים בבית, בגיליהם ובהעדפותיהם האישיות. פרמטר נוסף שמשפיע הוא כמובן השליטה בשפות זרות, כמו במקרה של עולי ברית המועצות.  הבידול בין יס והוט נוצר על ידי הפקת תכנים בלעדיים לשתי החברות וכן חבילות שונות שהן מציעות ללקוחות. לפני החתימה על החוזה חשוב לבדוק האם יש התחייבות לטווח ארוך ולקחת בחשבון את האפשרות שנרצה לעזוב את החברה עקב מעבר דירה או סיבה אחרת ונהיה כבולים אליה לטווח ארוך. הסכם לטווח ארוך מבטיח גם למשיכירי דירות שהערוצים כלולים במחירי השכירות והופכים את הדירה לאטרקטיבית יותר.

סלקום טיוי היא גורם חדש יחסית בשוק הטלוויזיה. מדובר במותג של סלקום, ספקית הסלולר, שנכנסה ב-2014 לשידורי הטלוויזיה. סלקום רכשה את נטוויז'ן ומספקת גם שירותי גלישה באינטרנט, כך שניתן לקבל ממנה את החבילה המשולשת. סלקום טיוי מתאימה לבתים גדולים מאחר שניתן לצפות בשידורים בעד 5 מכשירים טלוויזיה בו זמנית. באמצעות סלקום טיוי תוכלו לצפות בערוצי הבסיס הרגילים ולהוסיף חבילות לםי בחירתכם. כמו כן תתחברו לספריית VOD עשירה עם סרטים וסדרות איכותיות. לפני ההתחברות כדאי לבדוק האם היא כוללת תוספת כמו ממיר מקליט  וגם חודש ניסיון חינם. התכנים האיכותיים ואפשרויות ההקלטה הרמות בממיר הופכים את סלקום טיוי להצעה אטרקטיבית.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
5 דברים שלא ידעתם על CNC
אין ספק שעולם הייצור השתנה דרמטית בעשורים האחרונים. נכון השינויים הללו קרו הרחק מעיני הציבור הרחב אך...
קרא עוד »
אוק 20, 2018
תוכן שיווקי לאתר: כל היתרונות ואיך זה עובד
תוכן שיווקי לאתר הוא החלק החשוב ביותר באתר האינטרנט שלך, קראו על תוכן שיווקי לאתר WeWrite. זה מה שאתה רוצה...
קרא עוד »
פבר 20, 2023
המדריך לנחקר חקירת מצ"ח
אין ספק כי גופי חקירה הם חשובים ביותר וזאת בכדי להבטיח התנהלות תקינה ושמירה על חברה בריאה וחזקה. זה...
קרא עוד »
דצמ 22, 2018