ניאגרה סמויה

ניאגרה סמויה או ניאגרה רגילה? מה עדיף

שירותים בכל דירה הם דבר מובן מאליו, כאשר בעידן המודרני יש בדירה אחת אפילו שלושה חדרי שירותים עבור האורחים, עבור הילדים ועבור חדר ההורים. בכל אחד מחדרי השירותים יש התקנה של אסלה כאשר האסלות נכון להיום יכולות להגיע עם מנגנון נסתר או עם מנגנון רגיל.

הבחירה בין ניאגרה שהיא סמויה לבין ניאגרה "רגילה" מורכבת ממבט שצריך להיות מעמיק לא רק מן ההיבט של המחיר, אלא בשימוש והתחזוקה לתקופה הארוכה בה יכולים להתעורר מצבים של תקלות והצפות שבהן צריכים לטפל באופנים די שונים.

צועדים עם המראה המודרני

כאשר בוחנים את המראה המודרני על כל חלקיו מוצאים כי לא רק מדובר במראה חלק ונקי לעין, אלא בשימוש שהוא הכי פונקציונאלי מבין כל מה שקיים לרשות הדייר.השימוש באסלה שהיא מרחפת מעל פני הקרקע מאפשר לא רק מראה נקי יותר מבחינה ויזואלית אלא אל הפעולה היותר פשוטה של ניקיון באזור של השירותים מבלי שצריכים לנקות מסביב לבסיס של האסלה אלא ממש מתחתיה ללא שום בעיה.

הדבר נכון גם עבור הניאגרה של השירותים אשר הופכת להיות אף היא נסתרת מן העין עבור מראה אחיד ומודרני, לצד שימוש שהוא יותר פרקטי ביותר מקום אשר מתפנה לרשות הדיירים בשירותים שהם יחסית קטנים ואינם מרווחים.

תיקון שהוא יותר מורכב

מה שצריכים להבין בכל הנוגע אל התקנה של ניאגרה שהיא עם מנגנון סמוי מן העין הוא כי כל סוג של תקלה אשר יכולה להתרחש במנגנון הזה היא גם כזו אשר תוביל אל תיקון ניאגרה סמויה שהוא יותר מורכב מטבע הדברים.

דבר ראשון, צריכים להקפיד על הזמנה של אינסטלאטור מקצועי ומיומן אשר יש לו את הידע הנדרש עם כל הסוגים של המנגנונים ואופן הטיפול בהם, לצד היכולת של ביצעו עבודה שבה אולי צריכים להוריד את החיפוי שמאחוריו נמצאים כל העניינים. כל אלה מביאים אל טיפול מורכב ויקר עבור ניאגרה סמויה לעומת המנגנונים של האסלה היותר סטנדרטיים שאולי נראים פשוטים, אבל מעניקים טיפול פשוט בכל פעם בו נפגשים עם כאלו מצבים.

Share this post

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם