איך עושים הסכם ממון אונליין?

התקופה המשונה בה אנו חיים מצריכה מכולם כולל כולם להתגמש ביכולות העבודה שלהם, ליצור דרכים חלופיות לשיטות העבודה המוכרות ולסייע, גם אם לא בדרך המקובלת, ללקוחות השונים. כך, ניתן לעשות הסכם ממון אונליין, לקצר את התהליכים ולהגיע להסמכה בעזרת עו"ד המתמחה בעריכת הסכמי ממון.

 

הסכם ממון אונליין –הדרך

בראש ובראשונה, בטרם אתם מתחילים את מסעכם לעריכת תהסכם ממון אונליין, עליכם לוודא שכל הפרטים אותם אתם צריכים עבור הסכם זה נמצאים אצלכם ומוכנים להגשה. יהיה עליכם להגיש את פרטי תעודת הזהות שלכם ואת מצבכם הפיננסי, כל אחד בנפרד. במידה ויש לכם חשבון בנק משותף גם עליו חשוב שתצהירו.

לאחר שווידאתם שכל המידע שאתם צריכים קיים לכם, תוכלו להעלות אותו לדואר האלקטרוני ולשלוח זאת ישירות לעו"ד שתבנה עבורכם הסכם ממון אונליין ייחודי לכם.

מכיוון שמדובר בנושא רגיש, תוכלו לעבור על ההסכם שנשלח אליכם, להתדיין ולערוך אותו אך החלק החשוב ביותר הוא שתוכלו להישאר בקשר ישיר עם עוה"ד ולהתייעץ איתה בכל הקשור להסכם וסעיפיו. הסכם שכזה יכול להוציא אמוציות רבות משני הצדדים החותמים ועל כן ייעוץ מעו"ד עשוי להיות ההכוונה הנחוצה בשעה כזו.

תוכלו לבחור אם להמשיך בהתכתבות מיילים, לעבור להודעות טקסט או אפילו לקבל שעת ייעוץ אונליין דרך האפליקציה המפורסמת, אפליקציית זום.

לאחר שהסכמתם על החוזה העדכני ביותר שנשלח לכם, תוכלו לחתום עליו ולשלוח חזרה אל עוה"ד, לחתימת נוטריון. בכך, אתם הופכים את ההסכם לקביל ובמידת הצורך, פעיל.

 

לסיכום,

הסכם ממון אונליין לא אומר שאתם מבצעים את כל העבודה לבד. כאשר מדובר בהסכם כזה אל לכם לעבור זאת לבד. ייעוץ, הכוונה ויצירת הסכם פרטני עבורכם זו שיטת עבודה חדישה ונוחה, כזו שחוסכת לכם בזמן ובכסף ומשיגה עבורכם את התוצאות הרצויות.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קיסטון – נקודות חשובות
כבלים אופטיים משמשים להעברת אותות נתונים. הם עשויים בעיקר מזכוכית או פלסטיק ויכולים להיות דקים כמו...
קרא עוד »
ינו 23, 2023
חשיפת היתרונות הנסתרים של אמן חושים בהופעות
תפקידו של אמן חושים בתחום ההופעות הוא לעתים קרובות מאופק, אך תרומתם יכולה להיות הגורם המגדיר בין מופע...
קרא עוד »
ינו 12, 2024
ניאגרה סמויה או ניאגרה רגילה? מה עדיף
שירותים בכל דירה הם דבר מובן מאליו, כאשר בעידן המודרני יש בדירה אחת אפילו שלושה חדרי שירותים עבור...
קרא עוד »
אוק 18, 2018