הצטרפות לפלאפון – האם זה כדאי?

חברת פלאפון, מחלוצת שירותי הסלולר בישראל, נתפסה בעבר כחברה מונופוליסטית שגובה מחירים בהתאם. אבל אי אפשר לומר שהדברים נותרו בעינם. עקב שינויים רבים בשוק התקשורת בישראל, החברה שינתה מאוד את פניה. שוקלים הצטרפות לפלאפון ושואלים את עצמכם האם זה כדאי? יש לנו הרבה מה לומר לכם בעניין זה.

 

מגוון חבילות לבחירה

אי אפשר להפריד את השאלה האם כדאי להשלים הצטרפות לפלאפון מהשאלה איזו חבילת תקשורת אתם צריכים. פלאפון מציעה כיום מגוון רחב ביותר של חבילות לבחירה, חלקן על בסיס שימוש בסלולר בלבד וחלק על בסיס שירותים נוספים. לחברה מגוון חבילות מיוחדות לצרכנים שרוצים מספר קווים במקביל במחירים מוזלים.

 

מחירי פלאפון כיום

אם פעם חברת פלאפון שמה דגש על מכירת מכשירים, כיום הדגש הוא יותר על חווית שירות ועל מחירי החבילות. הצטרפות לפלאפון עבור כל לקוח שהוא גם צרכן חכם תיעשה לאחר מעט שיעורי בית. בדקו מהם המחירים של החבילות המעניינות אתכם. קחו בחשבון בשיקולים את המחיר ביחס לרוחב הפס ומהירות הגלישה, אם אתם צרכני אינטרנט כבדים בסלולר. לחברה מחירי מסלולים משתלמים שמתאימים גם לגולשים שמחפשים מהירות גלישה מעולה, של 500 G ואפילו של 1000 G. למשפחות, ישנה חבילה משתלמת לכמה קווים, במחירים שמתחילים ב29.9 ₪ לחודש.

 

רמת השירות של פלאפון

מומלץ לשקול הצטרפות לפלאפון לא רק על סמך מגוון החבילות ורמות המחיר השונות אלא גם בהתאם לשירות שאתם מצפים לקבל. אתר החברה השתדרג, גם מרכזי השירות מציעים כיום חווית שירות טובה וכך גם המוקד הטלפוני, שירותי הצ'ט וכל היתר. בסיכומו של דבר, הצטרפות לפלאפון בהחלט יכולה להיות צעד מוצלח ומשתלם בין שלל החלופות הקיימות.

 

לחצו כאן כדי לבדוק השוואת חבילות תקשורת.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
התעמקות בחלופות ליתרונות של שרת וירטואלי
בנוף ה-IT העכשווי, שרתים וירטואליים הפכו לאבן יסוד עבור עסקים רבים בשל היתרונות הרבים שלהם. עם זאת,...
קרא עוד »
יונ 13, 2024
מה לומדים ומקבלים במסגרת חוג תיאטרון לנוער
השתתפות בחוג תיאטרון נוער יכולה לספק חווית למידה הוליסטית החורגת מיכולות משחק. זה מטפח יצירתיות,...
קרא עוד »
יול 03, 2023
כל הסיבות שבגללן גם אתם צריכים לרכוש פרופיל אלומיניום לשיפוץ ועיצוב הבית
אתם עמלים היום על עיצוב הבית מחדש? קניתם אולי דירה לא מזמן ואתם רוצים לעשות בה שיפוצים שונים? אם כך,...
קרא עוד »
ינו 22, 2020