מהי ספירולינה

מהי ספירולינה

היום ניתן לשמוע על יותר ויותר אנשים אשר בוחרים לצרוך באופן קבוע ויומיומי תוסף תזונה של ספירולינה. מדובר על אצה חד תאית מיוחדת במינה, המכילה למעשה את כל הוויטמינים והמינרלים שהגוף שלנו זקוק להם. האצה בטוחה לשימוש עבור כל אדם, כולל ילדים שמעוניינים לשפר את המצב הבריאותי שלהם. כל מי שבוחר לצרוך ספירולינה באופן קבוע, מדווח על עלייה משמעותית ברמות האנרגיה שלו, שיפור מהותי ביכולת שלו להתאושש מאימונים עצימים ובאופן כללי תחושה גופנית טובה וקלילה יותר. כל מי שעוסק בספורט באופן מקצועי או חובבני, שמע ככל הנראה על הנפלאות שהאצה הזאת מסוגלת לגרום להן. היא מפחיתה בצורה משמעותית את כמות פציעות הספורט, משפרת את הביצועים באימון ומאזנת את הגוף בזכות רמות החלבון הגבוהות שהיא מכילה. תהליך הספיגה שלה מהיר ויעיל במיוחד, דבר שמייחד אותה ביחס לתוספי המזון האחרים.

כל מה שחשוב לדעת לגבי ספירולינה

מבחינה טכנית כאמור, מדובר על אצה זעירה הגדלה באופן טבעי במים מתוקים ובאקלים חם. בישראל מגדלים את האצה בחוות גידול מיוחדות הפרוסות בכל רחבי הארץ, כך שמי שבוחר לרכוש את האצה מקבל למעשה מוצר טרי תוצרת כחול – לבן. אנשים רבים בוחרים לצרוך ספירולינה על בסיס יום – יומי, כדי לשפר את הבריאות שלהם, להגדיל את הוויטאליות שלהם ולספק לגוף את כל המרכיבים השונים שהוא לא תמיד מקבל בתזונה השגרתית. ספורטאים רבים בוחרים לצרוך ספירולינה, כדי ליהנות מיכולות גבוהות יותר בזמן האימון, התאוששות מהירה יותר בין האימונים וירידה משמעותית בסיכוי לסבול מפציעת ספורט. ניתן לצרוך את התוסף בדרכים שונות, החל מתוספת לשייק, מחית טרייה או קפואה, פתיתים יבשים שמשתלבים מצוין בסלטים ותבשילים שונים, טבליות וקפסולות. ההשפעה של הספירולינה תלויה באדם, כלומר יהיו כאלו שירגישו שיפור מהיר יותר, ואילו אחרים יזדקקו ליותר זמן. באופן כללי, לאחר שימוש יום יומי בספירולינה למשך תקופה של 3 חודשים, אמורים בהחלט להרגיש את התוצאות בשטח.

לסיכום, ספירולינה הינה מיקרו אורגניזם הנחשב לסופר פוד פופולארי ביותר. האצה הזאת מכילה כמות עצומה של וויטמינים, מינרלים, חומצות אמינו, נוגדי דלקות וכדומה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מהם היתרונות של פוליסת חסכון ככלי השקעה?
מדיניות חיסכון כללית בהשקעה היא אסטרטגיה פיננסית נבונה המציעה יתרונות רבים ליחידים ולעסקים כאחד,...
קרא עוד »
יול 19, 2023
חזייה לאחר ניתוח כריתת שד
כריתת שד, היא הליך כירורגי שמסיר את כל השד, או חלק ממנו על מנת לטפל בסרטן השד. נשים רבות שעברו ניתוח...
קרא עוד »
דצמ 09, 2022
ניווט באבטחת מידע עסקית: מה שאתה צריך לדעת
ככל שעסקים ממשיכים לבצע דיגיטציה של פעילותם ולהסתמך יותר ויותר על טכנולוגיה, לא ניתן להפריז בחשיבותם...
קרא עוד »
מרץ 18, 2024