לימודי פיתוח אפליקציות לילדים, זה אמיתי

קורס זה נועד לפתח את המיומנויות של ילדים בפיתוח אפליקציות. זה רעיון מצוין ללמד ילדים על תכנות וקידוד; אבל, זה יכול להיות קשה עבורם להבין את המושגים. בזמן ללמד ילדים על תכנות וקידוד, חשוב ללמד אותם כיצד לקוד. זה נעשה על ידי שימוש בקורס פיתוח אפליקציות לילדים. קורס זה מלמד ילדים כיצד להשתמש באפליקציות, ולקוד אותן בצורה שתקל על הבנתן. ראשית, הם לומדים מהי אפליקציה, ולאחר מכן הם לומדים כיצד היא פועלת. לאחר מכן, הם מקבלים הזדמנות ליצור מספר אפליקציות בעצמם. לבסוף, הם לומדים על האפליקציות שלהם על ידי יצירת אפליקציית המשחק. בקורס זה תלמד הכל על היסודות של קידוד לילדים; כמו: כיצד להשתמש במחשב, כיצד להתקין אפליקציות בטלפון נייד אנדרואיד וכיצד להשתמש בהן גם במכשירי טאבלט אנדרואיד.

איך זה עובד?

התלמידים מחולקים לקבוצות של 4-5 תלמידים. לכל קבוצה יש מורה אחד שיכול להיות הורה של התלמיד או מבוגר אחר שמוכן ללמד את התלמיד. ההוראה מתקיימת בשני מפגשים, פעם בשבוע במהלך שנת הלימודים ופעם אחת לאחר הלימודים במהלך חופשת הקיץ (הקורסים / חוגי מחשבים מסוג זה נמשכים 4 שבועות) כאשר כל קבוצה מלמדת בתורו שעתיים במפגש. התלמידים לומדים על קידוד על ידי עבודה לצד המורים שלהם כשהם מפתחים משלהם יישומים.

קורס מקוון לפיתוח אפליקציות:

הדרך הטובה ביותר ללמוד ולשלוט ביסודות של פיתוח אפליקציות היא באמצעות קורס לימודי פיתוח אפליקציות לילדים מקוון. הקורס הזה יכול להיות מכל סוג, ממתחילים ועד מומחה ואפילו למי שאין לו מושג מה הוא עושה. בעולם הטכנולוגיה של היום, חשוב לדעת איך לפתח אפליקציות. קורס זה ילמד אותך את היסודות של פיתוח אפליקציות. זה גם ייתן לך כמה רעיונות כיצד ליצור אפליקציה משלך ולהתחיל להתפתח בעתיד הקרוב.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה קובע את מחירה של מדפסת תלת מימד
המחיר של מדפסת תלת מימד נקבע על פי איכות החומרים שבהם היא משתמשת, מורכבות העיצוב שלה וגודלה. העלות...
קרא עוד »
מרץ 01, 2023
איך לבחור חברה לבניית אתר מקצועי לעסק שלכם?
השלב הקריטי ביותר בבניית אתר לעסק שלכם הוא בחירת איש המקצוע הנכון לעבוד אתו. כלומר בחירת חברת בניית...
קרא עוד »
מרץ 17, 2022
מורה לגיטרה
מורים לגיטרה מבוקשים מאוד. הם יכולים ללמד את התלמידים איך לנגן בגיטרה, איך לכתוב שירים ואפילו איך...
קרא עוד »
אוג 10, 2022