לימודי פיתוח אפליקציות לילדים, זה אמיתי

קורס זה נועד לפתח את המיומנויות של ילדים בפיתוח אפליקציות. זה רעיון מצוין ללמד ילדים על תכנות וקידוד; אבל, זה יכול להיות קשה עבורם להבין את המושגים. בזמן ללמד ילדים על תכנות וקידוד, חשוב ללמד אותם כיצד לקוד. זה נעשה על ידי שימוש בקורס פיתוח אפליקציות לילדים. קורס זה מלמד ילדים כיצד להשתמש באפליקציות, ולקוד אותן בצורה שתקל על הבנתן. ראשית, הם לומדים מהי אפליקציה, ולאחר מכן הם לומדים כיצד היא פועלת. לאחר מכן, הם מקבלים הזדמנות ליצור מספר אפליקציות בעצמם. לבסוף, הם לומדים על האפליקציות שלהם על ידי יצירת אפליקציית המשחק. בקורס זה תלמד הכל על היסודות של קידוד לילדים; כמו: כיצד להשתמש במחשב, כיצד להתקין אפליקציות בטלפון נייד אנדרואיד וכיצד להשתמש בהן גם במכשירי טאבלט אנדרואיד.

איך זה עובד?

התלמידים מחולקים לקבוצות של 4-5 תלמידים. לכל קבוצה יש מורה אחד שיכול להיות הורה של התלמיד או מבוגר אחר שמוכן ללמד את התלמיד. ההוראה מתקיימת בשני מפגשים, פעם בשבוע במהלך שנת הלימודים ופעם אחת לאחר הלימודים במהלך חופשת הקיץ (הקורסים / חוגי מחשבים מסוג זה נמשכים 4 שבועות) כאשר כל קבוצה מלמדת בתורו שעתיים במפגש. התלמידים לומדים על קידוד על ידי עבודה לצד המורים שלהם כשהם מפתחים משלהם יישומים.

קורס מקוון לפיתוח אפליקציות:

הדרך הטובה ביותר ללמוד ולשלוט ביסודות של פיתוח אפליקציות היא באמצעות קורס לימודי פיתוח אפליקציות לילדים מקוון. הקורס הזה יכול להיות מכל סוג, ממתחילים ועד מומחה ואפילו למי שאין לו מושג מה הוא עושה. בעולם הטכנולוגיה של היום, חשוב לדעת איך לפתח אפליקציות. קורס זה ילמד אותך את היסודות של פיתוח אפליקציות. זה גם ייתן לך כמה רעיונות כיצד ליצור אפליקציה משלך ולהתחיל להתפתח בעתיד הקרוב.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למה חשוב לשים דגש על תקנון לאתר אינטרנט?
אתם משקיעים כל כך הרבה מאמצים וכל כך הרבה משאבים בבנייה של בית העסק שלכם בתור נכס אסטרטגי לשנים...
קרא עוד »
יונ 28, 2021
טוקמן הוט מובייל
ישנם דרכי התקשרות מגוונים שתמיד תוכלו למצוא את עצמכם באחד מהם. אם זה קו תקשורת רגיל שכולנו מכירים, בו...
קרא עוד »
ספט 02, 2021
ניווט ב-Cloudscape: תובנות חיוניות מדוע שירותי ענן הם יתרון עסקי
שירותי ענן הפכו לעמוד השדרה של מערכות אקולוגיות עסקיות עכשוויות, ומציעים גמישות שאין שני לה, עלות...
קרא עוד »
נוב 29, 2023