האם ישנה תרופה לאוטיזם

האם ישנה תרופה לאוטיזם

כל הורה אשר הילד שלו מאובחן על הספקטרום האוטיסטי, וודאי תוהה כיצד יראה עתידו של הילד. לאוטיזם אמנם אין תרופה אשר בכוחה להעלים את התסמינים לחלוטין, אולם, באמצעות טיפול נכון לאוטיזם בשיטת C.A.T של טלי אנגור, ניתן להפחית משמעותית את התסמינים השונים של האוטיזם, ולאפשר לילד להתפתח בצורה טובה בתחומים שונים כגון: בתחום המוטורי, בתחום הקוגניטיבי, בתחום ההתנהגותי ועוד. בכדי להפחית עד כמה שניתן את התסמינים השונים של האוטיזם ולאפשר לילד להתפתח עד כמה שניתן בצורה תקינה, הרי שיש צורך לבחור בטיפול הנכון והמתאים ביותר עבור הילד.

כיצד מאבחנים אוטיזם

כיום, ניתן לאבחן אוטיזם החל מגיל שנה וחצי, על פי לא מעט תסמינים שונים אשר באים לידי ביטוי בילד. כך למשל, בתחום התקשורתי, אם הילד מאחר בהתפתחות השפה ואיננו מפצה על כך בתקשורת מילולית או ג'סטות, הרי שהדבר בהחלט דורש בדיקה מעמיקה. כמו כן, ילד אשר סובל מאוטיזם יסבול מקשיים נוספים כגון: דפוסי התנהגות חזרתיים, קושי בוויסות חושי, אקולליה, חוסר יכולת להבין סיטואציות חברתיות, העדר קשר עין, אי הבנה של הוראות פשוטות, אי תגובה לקריאה בשמו של הילד ועוד. כל סימן מהסוג הזה, יכול להעיד כי הילד מצוי על הספקטרום האוטיסטי ולכן, חשוב מאוד לגשת עם ילד אשר מגלה סימנים מעין אלו לאבחון מסודר, אצל נוירולוג, רופא התפתחותי ועוד. אבחון מסודר יאפשר לילד לקבל טיפול מתאים לאוטיזם דרך האתר tali-angor.com. חשוב מאוד לדעת שככל שמטפלים מוקדם יותר באוטיזם, כך התוצאה יכולה להיות טובה יותר. חשוב מאוד לזכור אין תרופה שבכוחה להעביר את האוטיזם לחלוטין, אך בהחלט ניתן להקל על התסמינים ולאפשר שיפור משמעותי בתחומים השונים בקרב ילד אשר סובל מאוטיזם.

כיצד מטפלים באוטיזם

כיום ניתן למצוא מגוון רחב של טיפולים לאוטיזם הן בתחום הפרא רפואי והן מתחום הרפואה המשלימה. ישנם טיפולים ברפואה המשלימה אשר מתבססים על מחקר משמעותי ועל ניסוי מוצלח בילדים הסובלים מאוטיזם, אשר בכוחם להתאים לכל ילד טיפול אישי ספציפי לאוטיזם אשר יקבל באופן משמעותי על תסמיני האוטיזם מהם הוא סובל ויאפשר לו להתקדם בצורה משמעותית הן בתחום התקשורת, הן בתחום המוטורי, הן בתחום הקוגניטיבי והן בכל תחום בו הילד מגלה פערים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה הסכנה במלחמת סייבר
היום ניתן למצוא כמעט בכל רגע נתון מתקפת סייבר שמתמקדת בחברות, ארגונים או אנשים פרטיים. רוב ההאקרים...
קרא עוד »
דצמ 07, 2019
החלפת מסך טאץ'
בעידן הדיגיטלי בו אנו חיים, מסכי מגע הפכו לחלק בלתי נפרד מחיי היומיום שלנו. בין אם מדובר בסמארטפון,...
קרא עוד »
יונ 12, 2023
קניית מאמרים לפרסום
אחת הדרכים היעילות ביותר לקידום איכותי של אתר אינטרנט היא באמצעות קניית מאמרים לפרסום. מה זה אומר...
קרא עוד »
יונ 21, 2021