מדוע כדאי לקרוא את "האותיות הקטנות" במאגרי תמונות?

מדוע כדאי לקרוא את "האותיות הקטנות" במאגרי תמונות?

מאגרי תמונות הם כלי נהדר ושימושי כאשר אתם צריכים לשלב במאמרים בבלוג שלכם תמונות אווירה, או כאשר אתם מתחזקים אתר אינטרנט לעסק שלכם ובלי תמונות להמחשה או תמונות אווירה האתר שלכם יהיה ככל הנראה פחות אטרקטיבי. העין שלנו אוהבת דברים ויזואליים עם צבע שלמוח הרבה יותר קל לעבד ולקלוט על פני טקסט של אותיות או מספרים. 

יש סיבות נוספות לשימוש עם מאגרי תמונות מומלצים – למשל עבור קמפיינים ממומנים בהם אנחנו רוצים להוסיף קצת צבע ותמונות אווירה כדי "לדבר" עם הגולשים. 

"האותיות הקטנות" במאגרי תמונות

יש מאגרי תמונות להורדה שהם חינמיים ויש בתשלום. חשוב לשים לב שבמאגרי התמונות החינמיים זה לא תמיד חינם לגמרי. ההורדה של קבצי התמונות אומנם לא דורשת תשלום אבל אתם אחראים לכך שתיתנו קרדיט למי שמחזיק בזכויות היוצרים על התמונה. במאגרי התמונות השונים תוכלו למצוא את ההסברים  – כל אתר מציג באופן כתוב את המדיניות שלו בנושא. 

שימו לב !

אם אתם לא תקפידו על מתן הקרדיט לפי כללי המדיניות הספציפיים, אתם חשופים לתביעה ולהליכים משפטיים. לכאורה אנחנו יכולים לחשוב לעצמנו "מה הסיכוי שיתפסו אותי מתוך מיליוני או מיליארדי הורדות?" אבל תתפלאו לשמוע שכן יכולים יחסית בקלות לגלות שלא נתתם קרדיט. 

נקודת המוצא היא שהתמונה שאתם משתמשים בה, אם לצורך קידום ממומן או כל צורך אחר, היא לא שייכת לכם –היא של גורם אחר שמחזיק בזכויות היוצרים ביחס לתמונה ולשימוש בה. כמובן כאשר אתם מצלמים בעצמכם תמונות זה עניין אחר ואז התמונה היא שלכם. גם במקרה כזה חשוב לשים לב שלא מצלמים בתוך חלון ביתו של אדם אחר למשל ללא הסכמתו. גם לנושא הזה יש כללים וחוקים אבל זה נושא אחר.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מכונות מזל על כסף אמיתי – תהמרו אונליין
מכונות מזל על כסף אמיתי הן דרך מצוינת להרוויח קצת מזומנים נוספים תוך כדי כיף. הם מציעים הזדמנות לזכות...
קרא עוד »
מרץ 08, 2023
12 עובדות מפתיעות על דיטיילינג לרכב ברמה גבוהה
דיטיילינג לרכב עם קוסמטיקאר הוא תהליך שמוכר לחובבי רכבים, אבל יש הרבה דברים שלא ידעתם עליו. הנה 12...
קרא עוד »
יונ 05, 2024
איך מפיקים וידאו שיווקי לעסק?
המאמר באדיבות http://www.7doorsproductions.co.il אי אפשר לדבר על עולם העסקים המודרני מבלי להזכיר את הרכיב הכי חשוב...
קרא עוד »
מאי 12, 2019