נורטון אנטי וירוס

למה נורטון אנטי וירוס הוא האנטי וירוס המומלץ ביותר לישראלים

נורטון אנטי וירוס נחשב בתור האנטי וירוס האידיאלי ביותר, עבר מי שמעוניין לשמור על המחשב שלו מפני תוקפים אפשריים. מדובר על מוצר וותיק ואיכותי, המיוצר על ידי חברה מוכרת בעלת מוניטין מקצועי במיוחד. בדקו רכישת נורטון אנטי וירוס במחיר הזול בישראלההתקנה של תוכנת האנטי וירוס פשוטה למדי, היא נחשבת לידידותית ביותר למשתמש והחברה אף מספקת שירות לקוחות אדיב ומקצועי. כדאי לדעת כי נורטון מציע לכל אחד לבחור מתוך 4 רמות שונות של אבטחה, בהתאם לצרכים ולרצונות שלכם. למשל, האבטחה הבסיסית מספקת כיסוי רק למחשב אחד והיא מגנה עליו מפני וירוסים בלבד. אם מדובר על משפחה המצריכה כיסוי ל- 5 מכשירים שונים, עדיף יהיה להירשם לשירות הדלוקס, הכולל גם גיבוי אוטומטי ואפילו אחסון בענן. כדאי לציין כי החברה מספקת אחריות ומתחייבת למחשב שיהיה נקי מווירוסים ב- 100%.

נורטון אנטי וירוס – כל היתרונות

  1. מדובר על אנטי וירוס מוכר וידוע, בעל וותק וניסיון רב שנים בשוק. המותג מספק אבטחה מלאה כנגד ווירוסים והוא מקושר לאמינות גבוהה ביחס לתוכנות אנטי וירוס אחרות. זוהי התוכנה שתעניק לכל אחד את ההגנה המושלמת נגד ווירוסים, אך כדאי לדעת כי לעיתים התוכנה מזהה מסמכים או תוכנות בטוחות אחרות בתור ווירוס, ולכן היא מסירה אותם.
  2. שירות הלקוחות של נורטון (הכירו את האתר הרשמינחשב לאחד מהשירותים האדיבים והמקצועיים ביותר בתחום. ניתן להיעזר בשירות הצ'ט החי באתר החברה או לחילופין, למלא טופס מקוון על מנת לקבל את המספר להתקשרות לשירות טכני. 
  3. מדובר על מוצר איכותי שמעניק תמורה מלאה למחיר שאתם משלמים. מעבר לשטח האחסון והגיבוי האוטומטי למחשב שלכם, ניתן ליהנות ממאפיינים מיוחדים נוספים במידה ובוחרים לרכוש את מנוי הפרימיום או מנוי הדלוקס. ניתן למשל לנהל את כל מערך ההגנה עם כל המכשירים שלכם מתוך הפורטל של נורטון, בצורה פשוטה וקלה למדי. כמו כן, ניתן לוודא כי הילדים לא ייחשפו לתוכן בלתי הולם, בזכות פיצ'ר ייחודי שכלול במחיר.

לסיכום, כל מי שמעוניין להגן על המחשבים שלו בצורה האפקטיבית והמומלצת ביותר, חייב לרכוש לעצמו את נורטון אנטי וירוס הנחשב לתוכנה האיכותית ביותר בשוק.

Share this post

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם