היתרונות של לינקלי

יתרונות בבניית אתרי וויקס

דמיינו מצב בו אתם מקבלים מייל עם חשבון חשמל אלקטרוני, שבו מופיע חיוב חדש – הרשום תחת סעיף שאינכם מכירים. אתם מעוניינים לברר מה פירוש סעיף החיוב הרשום בדו"ח, ואתם מחפשים את מספר הטלפון של מוקד השירות הרלוונטי בחברה. איך תעשו זאת: באמצעות מנוע החיפוש המוגדר כברירת מחדל בטלפון שלכם, או שתיכנסו קודם לאתר הרשמי של חברת החשמל וממנו תדלו את מספר הטלפון הרלוונטי? 

כל האפשרויות גרועות

התשובות לשאלה הזו כמובן משתנות מאדם לאדם, אולם לא משנה מה תהיה התשובה – כל אחד מהצדדים יטען כי החיפוש השני, זה שהוא לא בחר בו, אינו ממוקד מספיק ולכן אינו יעיל. והאמת? במקרים רבים מאד שני הצדדים צודקים, משום שהמידע הזמין והבולט ביותר באינטרנט הרבה מאד פעמים אינו מדויק או מעודכן, ולעתים קרובות מדי הוא פשוט חסר לחלוטין. כך, כדי למצוא את המספר הנכון דרושות הרבה מאד פעמים פעולות חיטוט ונבירה באתר הרשמי או באתרים אחרים – עד למציאת מספר הטלפון הנכון. אז מה עושים ואיך מחפשים עסקים בצורה יעילה?

הכירו את לינקלי

לינקלי הוא מנוע חיפוש חכם וראשון מסוגו בישראל, המבצע עבורכם חיפוש מדויק בנושא הפנייה הספציפית שלכם. כך, אם אתם מחפשים איש קשר ספציפי בחברת תקשורת או לחלופין טופס להורדה ממוסד ציבורי – באתר לינקלי תמצאו הכל בקלות ובמהירות, עם כל המידע הנלווה הרלוונטי, כך  שיופיע באופן ברור וסדור. במידה ותהיו מעוניינים בשירות או במוצר שכמה חברות שונות עשויות לספק, תוכלו לבצע חיפוש חכם במנוע של לינקלי ולקבל בתוך זמן קצר הצעות מחיר רלוונטיות – המבוססות על תחום שירות (או מוצר) ספציפי ומיקום מדויק. 

במה שונה לינקלי ממנועי החיפוש האחרים?

כדי לקבל תוצאות טובות באמת לכל פנייה, לא מספיק להתקין רק מנוע חכם – אלא לוודא כל העת כי המידע באתר אכן נשאר עדכני ונכון. בזכות החשיפה הגדולה אליה נחשפים בתי העסק השונים ברחבי הארץ, הדיוק בפרטים (ואימותם מצד אתר לינקלי) הופך לספציפי יותר ויותר – כך שלגולשים נשאר רק ליהנות מכל הטוב הזה, ולהפסיק לבזבז את הזמן בחיפוש אחר מוקדים שאיש אינו עונה בהם לעולם.

למידע נוסף, בקרו באתרינו: https://linkly.co.il/

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מהירות טעינת אתר – איך זה משפיע על האתר?
ישנם הרבה מאוד גורמים שמשפיעים, כך או אחרת על איכות האתר ובאופן ישיר או עקיף על השאלה, האם גולשים ירצו...
קרא עוד »
אוק 12, 2021
מאגרי תמונות באינטרנט – דגשים חשובים
אם אתם נמצאים בחיפושים אחר מאגרי תמונות באינטרנט אז תרצו לשים לב כי אתם יודעים לברור היטב בין המאגרים...
קרא עוד »
אפר 30, 2021
3 סיבות ללכת על סרטי אנימציה
כשאנחנו מעוניינים למכור את המוצר, שירות או את העסק שלנו לקהל הרחב או לקהל ספציפי, כמו למשל משקיעים,...
קרא עוד »
ינו 05, 2020