מוטי פלד מסביר מה זה אנקור טקסט

מוטי פלד מסביר מה זה אנקור טקסט

בכל פעם שאתם רוצים לבנות קישור, בין אם חיצוני ובין אם פנימי, יש לכם אפשרות להוסיף אנקור טקסט, שזה בעצם המילים שיופיע בעת הצגת הקישור. כאשר מוטי פלד בונה קישורים חיצוניים, הוא שם דגש מרכזי על שימוש באנקור טקסט עם מילות מפתח שבעבורן הוא רוצה לקדם את האתר בגוגל.

מאז עדכון פינגווין יש חשיבות רבה לגיוון של האנקור טקסט, כך שאם אתם רוצים לקדם את האתר בעבור ביטויים מסוימים, חשוב להיזהר לעשות זאת יותר מידי פעמים, שכן אתם עלולים להיענש על ידי גוגל בסופו של דבר. צריך לדעת איך לעשות את זה בעדינות ובצורה נכונה.

חלק חשוב בקידום של כל אתר

מהניסיון הרב שצבר מוטי פלד, הוא הבין לאורך השנים כי הדרך הנכונה לקדם כל אתר כיום היא תוך כדי שימוש נכון באנקורים כאשר עובדים עם שירות בניית קישורים או בונים אותם עצמאית. רק כך ניתן להבטיח שהאתר יוכל להיות מקודם בצורה בטוחה לטווח הארוך ומבלי שיהיה מצב שגוגל יעניש את האתר.

אם אתם רוצים לקדם את האתר שלכם בהצלחה, יהיה כדאי לכם פשוט לפנות אל מקדם אתרים מקצועי, כמו מוטי פלד, אשר יוכל לעשות את כל העבודה הקשה בשבילכם ולוודא שבסופו של דבר תוכלו לראות איך האתר שלכם נמצא גבוה בתוצאות החיפוש בעבור ביטויים נבחרים.

תנו למקדם אתרים מקצועי לעזור לכם

רוצים לחסוך לעצמכם זמן יקר ולוודא שאתם עושים כל מה שניתן על מנת לקדם את האתר שלכם בהצלחה? פשוט פנו אל מקדם אתרים מקצועי שהצליח לקדם אתרים רבים בהצלחה בעבר. הוא כבר יוכל לעשות את העבודה הזו בשבילכם ולדאוג לכך שהאתר שלכם יוכל להיות מקודם בהצלחה בעבור שלל ביטויים.

Share this post

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

טונרים למדפסות

טונרים למדפסות

כל מדפסת מכילה בתוכה טונר. טונרים למדפסות מזינים את הדיו ובעצם מאפשרים לנו לבצע את ההדפסה על הדפים כפי רצוננו. היות ומדובר על דיו שצורכים

קרא עוד »
עיצוב לוגואים

עיצוב לוגואים

רוצים לעצב לוגו עבור החברה או הארגון שלכם? אם יש לכם את המשאבים, ההצעה הראשונה שלנו אליכם, היא להזמין מעצב לוגו. עיצוב לוגו אולי נראה

קרא עוד »