פרופיל חברה: איך רושמים נכון תוכן לאתר התדמיתי?

אתר תדמית הוא אתר אינטרנט המכיל מעט דפי אינטרנט, ומיועד לרוב למטרות עסקיות של הצגת התדמית של עסק בצורה דיגיטלית. התדמית של העסק היא זו שמצליחה למשוך את הלקוחות והקהל הרלוונטי שימנף את ההצלחה של אותו עסק, כאשר הוא מציג בפניהם עסק איכותי, רציני, מקצועי, שירותי, אמין ועוד מגוון חוזקות נוספות שמבססות אותו כראוי בעולם העסקי התחרותי.

כיוון שאתרי תדמית נועדו להציג את התדמית העסקית הרצויה של כל עסק, כשהם בנויים ממספר קטן של עמודי אינטרנט, אחד מהעמודים הללו כוללים עמוד של פרופיל חברה – ובמאמר הזה נסביר כיצד מנסחים אותו בצורה נכונה, ולמה זה כל כך חשוב. 

מהו עמוד פרופיל חברה באתר?

עמודי פרופיל חברה באתרי אינטרנט, בין אם אלו אתרי תדמית או אתרי מסחר ואתרים אחרים גדולים יותר, נועדו להציג לגולשים ברשת מידע מקיף על העסק לו שייך אתר התדמית. בעמוד הזה מופיע מידע על החברה, מידע על המנהלים והעובדים בו ולעיתים גם מידע מפורט על מנהלי החברה הבכירים המחזק את תדמית האתר/עסק.

בנוסף, בעמוד הפרופיל מופיעים גם פרטים ומידע על מהותו של העסק, הייחודיות שיש לו לעומת עסקים אחרים בתחום, ההצלחות שלו לאורך השנים וכל דבר אחר שעשוי למתג בצורה נכונה את העסק עבור קהל הגולשים.

למה חשוב שיהיה עמוד כזה באתר התדמיתי?

כיוון שאתרי תדמית מעניקים מידע תדמיתי על עסקים בצורה מקוונת, עמודי פרופיל חברה שהם מקיפים, איכותיים ומרשימים יוכלו להוביל את הקוראים/גולשים ליצירת פגישה/הזדמנות עסקית פנים מול פנים עם אותו עסק שהם נחשפו אליו ברשת.

כיצד לנסח נכון את עמוד הפרופיל של החברה?

בכדי להצליח לייצר בעמוד אחד של אתר התדמית את כל החוזקות, יתרונות והאיכות שיש לעסק – כדאי להיעזר בחברת כתיבת תוכן המתמחה בהעברת מסרים מתאימים על ידי טקסט כתוב בצורה ברורה, שיש בו אפקט שיווקי שיצליח למשוך את קהל הגולשים. למידע בנושא בניית אתר וורדפרס

Share this post

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

קישורים בתשלום

קניית קישורים בתשלום הם אסטרטגיית שיווק מקוונת המשתמשת במילות מפתח כדי למקד ללקוחות פוטנציאליים. ניתן להשתמש בקישורים בתשלום בדרכים רבות ושונות, אך הם משמשים לרוב

קרא עוד »