סדנאות לנוער –מתי הן יכולות להתאים וכיצד נבחר סדנה בצורה נכונה

סדנאות לנוער

אחת הדרכים ללמד אנשים ובפרט בני נוער דברים חדשים, היא באמצעות סדנאות. מדובר על פעילות שמתבצעת במשך זמן קצר בדרך כלל, והמטרה שלה היא ללמד או להכשיר בני נוער לבצע דברים מסוימים, אשר אינם בהכרח נלמדים בבית הספר. 

סדנאות לנוער הן דבר מאוד פופולארי היום, גם במסגרת תנועות נוער, חוגים, סדנאות שעומדות בפני עצמן, וכן במסגרת אירועים שונים, דוגמא ימי הולדת. למשל, אם מארגנים יום הולדת בבית של חתן או כלת השמחה, אז אפשר להזמין מומחה בתחום מסוים שיעביר סדנה לכל המשתתפים. זו יכולה להיות סדנת יצירה, סדנת בישול או כל סדנה אחרת. 

הרעיון שעומד מאחורי זה, הוא לספק לבני נוער אפשרות ללמוד משהו חדש, יוצא דופן, משהו שיכול לעזור להם בחיים בצורות שונות, והכל בלמידה מהירה ופשוטה, דרך איש מקצוע שמתמחה בתחום. הסדנה היא בדרך כלל מעשית, כלומר לא מדובר בהרצאות וחומר תיאורטי, אלא בפעילות מעשית שקשורה לתחום בו הסדנה עוסקת. 

כיצד בוחרים את הסדנה הנכונה

מאחר ויש לא מעט סדנאות שיכולות להתאים לבני נוער, אז קל מאוד לבחור סדנה כזו או אחרת, שתתאים לקבוצה של בני נוער בעלי עניין בנושא מסוים. למשל, אם מארגנים אירוע, אז אפשר לברר איזו סדנה מרבית המשתתפים או כולם, ירצו להשתתף בה. כמו כן, אפשר להחליט על סדנה שיכולה לעזור להם בעניין רלוונטי עבורם. למשל, סדנה בנושא מיניות, סדנה בנושא כושר גופני או כל דבר אחר. 

חשוב מאוד לבחור סדנה, גם על פי סוג ואיכות החומר המועבר בה וכן על פי איכות המרצה שמעביר אותה. כך הם יוכלו להפיק תועלת מהסדנה ולהשתמש בחומר הנלמד בה 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קורס אונליין – הדרך הנכונה לבחור את הקורס הרלוונטי עבורנו
כפי שאנחנו יודעים, ישנם לא מעט מוסדות, ארגונים, מרצים, אשר מעבירים הרצאות וכן קורסים אונליין בתחומים...
קרא עוד »
אפר 01, 2020
כל מה שחשוב לדעת על צו רישוי עסקים
צו רישוי עסקים הוא אוסף תקנות שאותן קובע שר הפנים מכוחו של חוק רישוי עסקים. הצו מגדיר מיהם העסקים...
קרא עוד »
דצמ 31, 2019
סוגים של דילדואים – מה אפשר למצוא?
אם אתם מחפשים או מחפשות את המוצר שיאפשר לכם כמה שיותר עונג - כדאי שתכירו סוגים שונים של דילדואים שאפשר...
קרא עוד »
דצמ 14, 2021