רעיונות לתחפושות לפורים 2019

תחפושות לפורים 2019

חג הפורים הינו חג מיוחד באופיו. בחג זה אנו יכולים למשך שלושה ימים לחיות בארץ חלומותינו, להיכנס לרגליה של דמות אהובה או להמציא דמות דמיונית וחדשה. בעוד שילדים יכולים ולעיתים אוהבים להתחפש גם בימי חול. חג הפורים הוא הזדמנות מצוינת ללבוש תחפושות למבוגרים ולהשיל מעצמינו את המראה הקבוע שלנו, מאחורי מסיכה אפשר לרקוד בצורה החופשית ביותר. אם עדיין לא החלטתם למה להתחפש בפורים 2019, ואתם רוצים להיות מקוריים, עדכניים ואולי גם לזכות בתחרויות תחפושות למבוגרים, המאמר הבא במיוחד בשבילכם.

רעיונות לתחפושות לפורים 2019

אחת תחפושות המבוגרים הפופולריות ביותר הינה תחפושת וואנזי, תוכלו למצוא אותה גם באתר https://www.bubabuba.com. וואנזי כשמה הינה תחפושת המורכבת מחלק אחד שלם. את תחפושות הוואנזי ניתן למצוא בשלל סגנונות כשהפופולרים ביניהן הינם דמויות שונות של חיות. לא פעם קבוצת חברים תבחר להסתובב כחבורת חיות ספארי משוחררות.

אפשר להתחפש למאכלים אהובים. אוהבים סרטים? אתם יכולים להתחפש בקלות יחסית לכלי פופקורן, עם תחפושת זו ניתן להסתובב גם עם שק פופקורן גדול ולחלק לחבריכם או לאנשים באירוע התחפושות. לא יכולים לקום בבוקר בלי קפה? התחפשו לקפה האהוב עליכם, למשל קפה קר עם קש וצאו לעורר את מסיבת התחפושות.

רעיונות לתחפושות פורים למבוגרים לזוגות וקבוצות בשנת 2019

אם אתם רוצים להתחפש כזוג או כחבורה, ישנם המון רעיונות נפלאים. אתם יכולים לפנות לחברת השכרת תחפושות למבוגרים לפורים או ליצור תחפושית מקורית בעצמכם, תוכלו להתחפש לחבורת שודדים מדמויות הסדרה הפופולרית "בית הנייר" ולצאת ו"לזרוע אימה" ברחובות ומסיבות העיר. אל תחפושת דמות השודד מבית הנייר אפשר להתחפש גם כיחיד.

רעיון נוסף ונחמד לתחפושת למבוגרים כקבוצה בפורים, הוא להתחפש לפוליטיקאים שונים, להעביר ביחד חוקים במסיבות ולפזר הבטחות ונאומי ניצחון אל העם. מי שרוצה להשקיע יכול להשתמש בבובה בדמות פוליטיקאי קטנה ולהסתובב ברחובות העיר כשהוא נראה כרוכב על גב הפוליטיקאי. תחפושות אלו נקראות תחפושות "קחותי" ובקלות אפשר ליצור על הדרך סרטון ויראלי שיעוף באינטרנט!

אסון טבע ונפגעיו. תחפושת נוספת נחמדה הינה תחפושת של אסון טבע כדוגמת אדם המחופש לברק ובן או בת הזוג מחופשת לאישה שקיבלה הרגע מכת חשמל. רעיון נוסף בנושא אך קצת יותר מורכב הינו תחפושת של הר געש או הוריקן.

> קראו גם כאן כיצד לבחור תחפושת לקראת פורים https://www.0404.co.il/?p=283642

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך מוציאים ויזה להודו דרך האינטרנט
האינטרנט שינה כל כך הרבה דברים בחיינו. זה שינה את האופן בו אנחנו מתקשרים אחד עם השני, את האופן בו אנחנו...
קרא עוד »
אוק 30, 2018
למה פרסום בגוגל ולא קידום אורגני?
לא מעט אנשים מתלבטים בין פרסום בגוגל לבין קידום אורגני, היות ואין ספק כי לשני התחומים יש לא מעט...
קרא עוד »
אוק 09, 2020
ירידה במשקל עם הרבלייף
חלק זה עוסק בנושא של ירידה במשקל עם הרבלייף. הרבלייף היא חברה המציעה מוצרים לניהול משקל, לרבות מוצרי...
קרא עוד »
נוב 30, 2022