אנליטיקס 4 – נעים להכיר ואל תיבהלו

אנליטיקס 4

גוגל אנליטיקס 4, מתקדם יותר מאחיו הבכור ובה עם תכונות סופר משמעותיות בקידום האתר ב- 2021. אנליטיקס 4 נחשבת לתוכנת על, בכל מה שקשור לקידום האתר ולממצעים שהוא מראה על דף הנחיתה או על האתר המצוי, רוצים ללמוד את הכלי המחודש? צרו קשר עם ליאור ישנו קידום אתרים.

אנליטיקס 4, נעים להכיר ואל תיבהלו 

אם יש משהו שקצת מעורר את החשדנות שלנו, אלה התוכנות החדשות שיוצאות לשוק מידי פעם. כזו היא תוכנת אנליטיקס 4 המצוינת. נכון, היא חדשה מאוד, אך היא אחת מתוכנות קידום וניהול האתרים הטובות ביותר בעולם.

אז מה זה בעצם אנליטיקס? 

גוגל אנליטיקס, מציעה דרך קלה וחינמית לעקוב אחר ניתוח המבקרים באתרכם ולנתח אותם. יכול להיות שיש לכם אלפי או אפילו מיליוני מבקרים מדי חודש באתר, אבל מבקרים אלה יהיו חסרי משמעות, אם אינכם יודעים עליהם דבר. 

בעזרת כלי הניתוח והדיווח החזקים של גוגל, תוכנת Google Analytics יכולה לעזור לכם להפיק את המרב מהמבקרים באתר שלכם ולהפוך אותם ללקוחות.

מעקב אחר האתר בצורה המקצועית ביותר 

בנוסף למעקב אחר מספר המבקרים, Google Analytics מספק תובנות מרכזיות לגבי ביצועי האתר שלכם ומה אתם יכולים לעשות כדי לעמוד ביעדים שלכם. אתם יכולים לעקוב אחר כל דבר, החל מכמות התנועה שמגיע לאתר שלכם ועד לאיפה ומהיכן מגיעה התנועה ואיך המבקרים מתנהגים. 

אתם יכולים אפילו לפקח על פעילויות מדיה חברתית, לעקוב אחר תעבורת אפליקציות לנייד, לזהות מגמות ולשלב מקורות ונתונים אחרים, כאלה שיעזרו לכם לקבל החלטות עסקיות מושכלות.

תוכנת על 

כן, גוגל אנליטיקס היא תוכנת על באמת. היא מביאה את הנתונים המהימנים ביותר למנהל האתר, כך שיידע כיצד לשפר את השיווק, המוצרים, התעבורה בו וכדומה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ריהוט גן בעיצוב מודרני
בכדי שתוכלו להפוך את הגינה שלכם להרבה יותר מרשימה מבחינה עיצובית, יהיה כדאי לכם להעניק מחשבה שניה לכל...
קרא עוד »
אוק 27, 2018
מה זה סליקה ואיך זה עובד?
שאלתם את עצמכם פעם, מה זה סליקה,  איך זה אפשרי לבצע רכישה באינטרנט, איך הכסף שלכם עובר אל העסק או אל בעל...
קרא עוד »
דצמ 01, 2019
פודקאסט על היסטוריה
בשנים האחרונות, הפופולריות של הפודקאסטים עלתה, וכבשה את הקהל ברחבי העולם עם הסיפורים הסוחפים והתוכן...
קרא עוד »
יול 07, 2023