קורס צרפתית בבית ספר ללימוד שפות בשיטת הזיכרון

קורס צרפתית

בעולם של ימינו אין די בשפה של שפה זרה אחת. סטודנטים הדוברים מספר שפות יגדילו את סיכוייהם למצוא עבודה, בין אם בבית או בחו"ל. לימוד שפה אחרת מעשיר את הנפש ופותח אופקים חדשים, אישיים ומקצועיים כאחד.

קורס צרפתית בבית ספר ללימוד שפות בשיטת הזיכרון

צרפתית היא, יחד עם אנגלית, השפה היחידה המדוברת בכל חמש היבשות. יותר מ – 220 מיליון איש דוברים צרפתית בכל חמש היבשות. צרפתית היא שפה מרכזית בתקשורת בינלאומית. זוהי השפה השנייה הנלמדת ביותר לאחר אנגלית והשפה השישית המדוברת ביותר בעולם.

צרפתית היא גם השפה השנייה הנלמדת ביותר אחרי אנגלית, והיא נלמדת בכל יבשת. ה- OIF, ארגון בינלאומי של מדינות דוברות צרפתית, מורכב מ -77 מדינות וחברות ממשלתיות.

צרפת גם מפעילה את הרשת הבינלאומית הגדולה ביותר של מכוני תרבות, המפעילים קורס צרפתית עבור קרוב למיליון לומדים.

צרפתית כנכס בקריירה

היכולת לדבר צרפתית וגם אנגלית היא יתרון למציאת עבודה אצל החברות הרב-לאומיות הרבות שמשתמשות בצרפתית כשפת עבודה שלה, במגוון רחב של מגזרים (קמעונאות, רכב, מוצרי יוקרה, אווירונאוטיקה וכו'). צרפת, ככלכלה החמישית בגודלה בעולם, מושכת אליה יזמים, חוקרים וקרם הסטודנטים הזרים.

מבוא ליקום תרבותי שאין דומה לו

צרפת נחשבת לרוב לשפת התרבות. שיעור צרפתית הוא מסע תרבותי בעולמות האופנה, הגסטרונומיה, האומנות, האדריכלות והמדע. לימוד צרפתית מציע גם גישה ליצירותיהם של סופרים צרפתים גדולים כמו ויקטור הוגו או מרסל פרוסט ומשוררים מפורסמים כמו שארל בודלר או ז'אק פרובר..

שפת היחסים הבינלאומיים

צרפתית היא שפת עבודה וגם שפה רשמית של האו"ם, האיחוד האירופי, אונסק"ו, נאט"ו, הוועד האולימפי הבינלאומי, הצלב האדום הבינלאומי ובתי משפט בינלאומיים. בקיאות בצרפתית חיונית לכל מי ששוקל קריירה בארגון בינלאומי כלשהו.

שפה שפותחת את העולם |

אחרי אנגלית וגרמנית, צרפתית היא השפה השלישית הנפוצה ביותר באינטרנט, לפני הספרדית. יכולת להבין צרפתית מציעה השקפה חלופית על העולם באמצעות תקשורת עם דוברי צרפתית מכל העולם וחדשות מהתקשורת הבינלאומית המובילה בשפה הצרפתית.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה הם תקני האיכות המחמירים של ליפוף מנועים
ליפוף מנועים היא פעולה שנועדה לשפץ מנועים מכל סוג ולעשות זאת לפי כל תווי התקן המחמירים ביותר! העבודה...
קרא עוד »
אוק 30, 2018
אמנות בחירת היועץ: מי מרוויח ומי לא
בחירת יועץ עסקי באתר https://www.mikood.org היא החלטה בעלת משקל משמעותי עבור כל ארגון. בעוד שהיועץ הנכון יכול...
קרא עוד »
ספט 30, 2023
מרצים מעולים: בחירת מרצים אונליין בהתאמה אישית
הרצאות הן דבר מרתק, מעניין וחוויתי. לא פעם, אנשים בוחרים להביא הרצאה טובה לתלמידי תיכון, לבני נוער...
קרא עוד »
אוק 18, 2018