קורס יוניטי – מכללת Mentor

אחד התחומים המתפתחים והפופולאריים ביותר כיום בעולם האינטרנט והמחשבים, הוא תחום הגיימינג. מה שבעבר היה נחשבת לנחלת קבוצה קטנה של אנשים, כאלה שהיו מוגדרים גיקים של מחשבים, היום מגלגל מיליארדי דולרים, נערכות תחרויות עולמיות בתחום, מבוגרים וצעירים הון עתק ברכישת משחקים וזמן רב בכל משחק ומשחק. זה נכון לגבי משחקים במכשירי סלולר וזה נכון לגבי משחקים במחשבים ביתיים, טאבלטים ובמקורות אחרים. 

לכן זה לא מפתיע שישנם הרבה מאוד צעירים וצעירות המבקשים ללמוד כיצד לייצר משחקי משחק, למשל בשיטת יוניטי. מדובר על מנוע עיצוב ופיתוח משחקים מהמובילים בעולם, אשר מחזיק מרכזי הכשרה במדינות ובהן גם בישראל. רבים מעוניינים ללמוד את התחום, להבין כיצד לפתח משחקים דרך מנוע זה, בתקווה לייצר משחקים אשר יהיה ניתן למכור אותם לחברות או לשוק הפרטי. 

אחד המקומות בהם ניתן ללמוד כיצד לייצר, לפתח ולעצב משחקים היא מכללת מנטור אשר מציעה קורס יוניטי ייחודי לכל מי שמעוניין. 

מדוע משתלם להירשם לקורס 

ראשית, הקורס מספק את כל הכלים הרלוונטיים בשביל ללמוד ולהבין כיצד אפשר לפתח משחקי יוניטי ברמה גבוהה. בין אם זה מהצד של פיתוח המשחק ובין אם זה מהצד של העיצוב שלו. 

שנית, קורס unity מציע אפשרות אמיתית להשתלב בעולם המשחקים. כמו שציינו, מדובר על אחד התחומים הכי מתפתחים בעולם המחשוב והאינטרנט. רבים רואים בו היום ספורט לכל דבר והוא מגלגל לא פחות כסף מענפי ספורט אחרים. קשה מאוד להשתלב בתחום אם לא לומדים אותו היטב. זו הדרך הטובה ביותר ללמוד את המקצוע ולהשתלב בו. 

שלישית, דרך הקורס והכלים שלומדים בו, אפשר גם להשתלב בעולמות תוכן אחרים, לא בהכרח רק בעולם המשחקים באינטרנט ובכלל.

Share this post

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

משרות חוקר סייבר

מדעני סייבר אחראים למגוון רחב של משימות בתחום אבטחת המידע, לרבות ביצוע מחקר ופיתוח, ניהול רשתות ותכנון מערכות אבטחה. מדעני סייבר עובדים בדרך כלל בחברות

קרא עוד »