נעלי כלה

נעליים היו חלק מטקסי חתונה מאז תקופת היוונים. אבל הם שימשו גם כאביזר לאירועים אחרים, כמו נשפים ומסיבות. ככל הנראה הכלה תרצה לנעול נעליים מסוגננות, נוחות ויגרמו לה להיראות אטרקטיבית. כלות לרוב מאוד מקפידות בבחירת הנעליים שלהן. הן רוצות להיראות יפות ואלגנטיות ביום חתונתן, אבל יחד עם זאת הן גם לא רוצות לבזבז הרבה כסף על נעליים.

כלות יכולות לבחור מתוך מגוון רחב של סגנונות וצבעים בחנות מאסטרו נעלי כלה. הן יכולות לבחור בין עקבים, נעליים שטוחות, סנדלים ומגפיים. אבל הדבר החשוב ביותר הוא שהן צריכים להיראות במיטבן ביום הגדול שלהן. חשוב להן מאוד להשיג נעלי כלות שיראו נהדר ביום חתונתן. נעלי כלות חשובות מאוד בתכנון חתונה מכיוון שהן הדבר הראשון שאנשים רואים כשהם נכנסים לחדר. לכן חיוני שהנעל תיראה טוב ותתאים לשמלה והאביזרים של הכלה.

ייצור נעלי כלה החל בהודו לפני כ-1,500 שנה, שם הן יוצרו מעור ושימשו כאביזר על ידי נשים אשר נישאות.האמונה הרווחת היא כי נעליים אלו ננעלו על ידי אלמנות כדי לעזור להן לעמוד על רגליהן לאחר שהתאלמנו או התגרשו. הפעם האחרונה ששמענו על הנעליים הללו הייתה בסביבות סוף המאה ה-19 כאשר נשים החלו ללבוש אותן לחתונות ואירועים מיוחדים אחרים כמו הלוויות וטקסי הלוויה. בימים אלה, כלות נוטות לנעול עקבים במהלך כל יום החתונה כך שהאורחים שלהן יוכלו לדעת בקלות כי הן מתחתנות וכיום מדובר בסימן ההיכר של כלות.

תעשיית נעלי הכלה פורחת לכן נעלי עקב לכלה הופכות פופולריות יותר ויותר כאביזר לחתונה. נראה שכל כלה רוצה לקבל זוג נעליים יוקרתיות משלה ליום הגדול. כלות בוחרות נעליים לחתונה בהתאם לסגנון האישי והעדפותיהן. הן בדרך כלל לא מתלהבות מהסגנון שנבחר על ידי מתכנן החתונות ולרוב מעדיפות לבחור בין סגנונות רבים ושונים.

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך מוציאים ויזה להודו דרך האינטרנט
האינטרנט שינה כל כך הרבה דברים בחיינו. זה שינה את האופן בו אנחנו מתקשרים אחד עם השני, את האופן בו אנחנו...
קרא עוד »
אוק 30, 2018
קבוצת בזן: נדבך למצוינות בנוף האנרגיה של ישראל
קבוצת בזן, שנודעה בעבר כחברת הנפט הישראלית, עומדת כמגדלור של מצוינות בתחום האנרגיה בישראל. עם...
קרא עוד »
ספט 26, 2023
מדביר בחולון – כל מה שצריך לדעת
אם אתם מתכוונים ליצור קשר עם מדביר בחולון עליכם לשים לב כי אתם יודעים כיצד לסנן בין בעלי המקצוע...
קרא עוד »
מאי 02, 2021