הכירו את Microsoft dynamics

הכירו את Microsoft dynamics

מערכת Microsoft dynamics היא פלטפורמה חדשנית המבוססת על טכנולוגיה עכשווית אשר מטרתה לסייע ללקוחות אשר זקוקים לעזרה טכנית ולכן הם נעזרים במרכזי התמיכה הממוחשבים.

שילוב Microsoft dynamics  ומערך crm

שימוש בדרך המשלבת את הפלטפורמה החדשה על מערך crm יוצרת אפשרות להקמת תשתיות אשר כוללות שירות אוטומטי ותמיכה באופן מובנה ליצירת יעילות מרבית.

השימוש בה מאפשר לבצע את השינויים הנדרשים במערך השירות ללקוחות בזמן אמת על פי מה שקורה בשטח. לדוגמה שימוש בכמה שפות על פי הצורך, סיוע ללא קשר לאזור הזמן בעולם, ניהול ומעקב על כוח האדם, הרחבת המאגר האנושי במוקד ומציאת פתרונות זריזים.

הייחוד של Microsoft dynamics

המערכת נוחה לשימוש כמו כאן לדוגמא הלקוחות וכל הקשר עימם והשירות העצמי הופך לקליל, מהיר ואפקטיבי. תוך פרק זמן קצר נפתחת קריאת שירות, סוקרים את הסטטוס שלה ואת מאגרי המידע הרלוונטיים ומעדכנים את מלוא המידע כולל קבצים ספציפיים להמשך הטיפול בבעיה אשר נוצרה.

שליטה ב – SLA – התוכנה מתממשקת ללוחות המחוונים ליצירת דוחות עדכניים בהתאם לדרישה ולצורך.

פלטפורמת Dynamics CRM – מצבים חדשים אשר בהם קיימת אינטגרציה מובנת של מערכת Dynamics CRM . עקב כך למשתמשים קיימת גישה למערך השיווק והמכירות באופן רוחבי on line.

Plug & Play – צוות המתכנתים מתאים את נראות המערכת לצורך בכל חברה, יוצרים התאמה מיטבית לתחומי העיסוק שלה כך שהשימוש בה יהיה חוצה ארגון. כמו לדוגמה, הודעות, תקנות, אסקלציה, ברירת מחדל של sla תקנות מסלול ועוד.

המאפיינים של Microsoft dynamics

ניהול כל רובד רצוי במערך כולו כמו חוזי שירות, בעיות, נכסים, sla , שינויים, קריאות שירות, הכנת סטטיסטיקות ודוחות בהתאם לצורך והקצאה אוטומטית בהתאם לחוקים.

Share this post

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

פופטין

המדריך לשימוש בפופטין

מערכת פופטין נועדה לייעל את הפצת מודעות הפופ אפ, אלה שכולם מכירים בתור "מודעות קופצות".  למודעות הקופצות תפקיד חשוב במכיקרות כאר שלחיצה פשוטה עליהן מאפשרת

קרא עוד »