האם המטבעות הדיגיטליים מאיימים על הכלכלה?

מטבעות דיגיטליים

אין ספק כי כל ניתוח כלכלי של הכלכלה העולמית הוא סבוך ומסובך וזאת בגלל שיש אלפי גורמים שצריך לקחת בחשבון. כך לדוגמא למחיר הנפט יכולה להיות השפעה על מכירת מכוניות בארצות הברית ולמכירת מכוניות בארצות הברית יכולה להיות השפעה על הכלכלה של ניגרה וזאת עקב העובדה כי באפריקה נוסעים במכוניות יד שנייה שיצאו מן השימוש בארצות הברית. על כן השאלה האם מטבעות דיגיטליים מאיימים על הכלכלה היא שאלה לספר ולא למאמר קצר. ובכל זאת, אם אנחנו חייבים לענות אנחנו צריכים לציין כי כל התקדמות טכנולוגית, ומטבעות דיגיטליים הם התקדמות עצומה, לא מאיימת על הכלכלה אלא דווקא מגבירה את הצמיחה ואת הכלכלה. על כן אנחנו חייבים לציין כי הביטקוין והאיטריום לא מאיימים על הכלכלה וכי סביר להניח כי הם פותחים דלת חדשה בפני יזמים הרוצים לפתוח עסק מצליח ורווחי במיוחד.

האם זה הזמן להיכנס לשוק הביטקוין?

אין ספק כי מי שמשקיע בביטקוין יכול להרוויח הרבה מאוד, אך גם להפסיד ואת זאת יש לקחת בחשבון. אנחנו חייבים לציין כי קשה להגדיר מהו הזמן הנכון להיכנס לשוק הביטקוין וכי אין כאן אמת אחת שעליה פיה ניתן לנהוג. אף אחד לא יודע מדוע שוק הביטקוין עולה יום אחד ולמחרת יורד ומדוע הביטוקין הגיע למחירים של 20,000 דולר ליחידה ואחד ירד בחדות. אלו הן שאלות כבדות משקל שאנו חייבים לחשוב עליהן אם אנחנו רוצים לנהל את עניינו בצורה חכמה. למעשה ניתן לומר כי עכשיו זהו זמן להיכנס לשוק הביטקוין ממש כפי שהיה אתמול וממש כפי שיהיה מחר ועל כך יש לתת את הדעת.

האם אני יכול לקנות מוצרים עם ביטקוין?

כאשר אנחנו חושבים על ביטקוין אנחנו חושבים על מטבע דיגיטלי שאין הרבה מה לעשות עמו בעולם האמתי. אך האמת היא שונה לחלוטין ואתם צריכים להבין כי כיום יותר ויותר עסקים מכבדים ביטקוין בישראל כך שניתן לעשות בו שימוש הן בעולם הפיזי והן בעולם האינטרנטי וסביר כי מגמה זו רק תלך ותתחזק.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ביטוח סיעודי השוואה
אולי יהיה קשה לדמיין את זה עכשיו, אבל רוב הסיכויים, כנראה, שתזדקקו לעזרה כדי לטפל בעצמכם מאוחר יותר...
קרא עוד »
אוק 09, 2021
מה קובע את מחירה של מדפסת תלת מימד
המחיר של מדפסת תלת מימד נקבע על פי איכות החומרים שבהם היא משתמשת, מורכבות העיצוב שלה וגודלה. העלות...
קרא עוד »
מרץ 01, 2023
6 אופציות לבילוי רומנטי בחול
רבים רואים בזוגיות שבה הם נמצאים את הדבר החשוב ביותר בחייהם ואין ספק כי הזוגיות נותנת לנו כוחות...
קרא עוד »
דצמ 13, 2018