איביי בעברית

רכישת אופיס – החבילות הקיימות ואיך תבחרו בחבילה המתאימה?

חבילות אופיס הן החבילות הבסיסיות בכל מחשב. בלי רכישת אופיס, אי אפשר בדרך כלל לעבוד עם המחשב את הדברים הכי בסיסיים.

אז יש כאלה שתמיד רוצים לחסוך והם ינסו לבקש מטכנאי המחשבים 'לארגן' להם איכשהו את חבילת האופיס יחד עם ההתקנות האחרות של המחשב.

רכישת אופיס 2019 זה לא עניין של מה בכך. מדובר בעסקה שהיא עשויה להיות מעט מורכבת והיא גם יכולה להיות יקרה.

רכישת אופיס – החבילה הכי עדכנית (?)

לרוב אנחנו מחפשים דווקא את החבילות הכי חדשות והכי עדכניות. האמת היא שיש בזה הרבה מההיגיון. החבילות החדשות הן הכי מתקדמות, הן מכילות חידושים שנועדו להקל עלינו את העבודה והן מסייעות לנו להגיע לתוצאות טובות יותר עם השלולים והדרוגים החדשים שיש בתוך התוכנה.

אך כאן חשוב לשים לב שלא תמיד ולא בכל מקרה זה יהיה נכון. זאת משום שעבור אנשים רבים, החבילות שהם מכירים והאופיס שאיתם הם עובדים, הם אלט שמוכרים להם ומתאימים להם. סוג העבודה שהם מסתדר היטב עם התוכנות הקיימות והתכונות החדשות רק מסרבלות עבורם אתה עבודה.

על כן, אף פעם אי אפשר לבחור את חבילת האופיס בעיניים עצומות מבלי להתחשב בצרכים. כי לא תמיד התוכנה הכי מתקדמת היא זו שתיתן את המענה.

קונים רק מקורי

כדי לעודד את התעשייה וכדי לא להרוס את המוסריות שלנו, יש להקפיד על רכישת תוכנות מקוריות מידי היצרן כאשר הוא אמור מן הצדק ומן היושר לקבל את מלוא התגמול שמגיע לו.

אז שימו לב ואל תתפתו לרכוש את חבילות האופיס המוזלות שהן לא התוכנות המקוריות.

כך גם תוכלו ליהנות משירות ומליווי מקצועי מטעם החברה.

 

Share this post

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

ביטוח סיעודי השוואה

ביטוח סיעודי השוואה

אולי יהיה קשה לדמיין את זה עכשיו, אבל רוב הסיכויים, כנראה, שתזדקקו לעזרה כדי לטפל בעצמכם מאוחר יותר בחיים. השאלה הגדולה היא: איך תשלמו על

קרא עוד »