קבלני שיפוצים: מה תפקידם בעצם?

בעולם הבניין אנחנו מכירים שורה ארוכה של בעלי מקצוע עם תפקידים שונים. מעל לכולם נמצאים אדריכלים, מנהלי פרויקטים, מנהלי בנייה, קבלנים ועוד. דרגה אחת מתחת נמצאים אנשי מקצוע שמתמחים בתחומים ספציפיים ומעסיקים צוותי עבודה, עוזרים ופועלים שמבצעים יחד איתם את העבודה בכל פרויקט ופרויקט.

אחד הגורמים המשמעותיים בעולם הבנייה, אף על פי שהוא לא אחראי לכל תהליך הבנייה מהיסוד אלא רק במבנים קיימים,הוא קבלן שיפוצים. כפי שאפשר להבין, אנחנו נשכור את שירותיו כשנרצה לבצע שיפוץ במבנה קיים כמו למשל שיפוץ וילה בארסוף. בין אם מבנה שזה עתה רכשנו ואנחנו רוצים לשנות אותו מבפנים, ובין אם זה מבנה שאנחנו משתמשים בו וברצוננו לשדרג אותו. על כן אנחנו נשכור את שירותיו שינהל את הפרויקט ויבצע אותו עבורנו.

מה בדיוק תפקידם של קבלני שיפוצים? אפשר לחלק את התפקיד שלו למספר חלקים:

ראשית, הוא ינהל את כל תהליך השיפוצים מהתחלה ועד הסוף. למעשה הוא יהיה המנהל שלנו בפרויקט, איש קשר שלנו על אנשי המקצוע ואל הצוותים השונים. מבחינתנו, הוא האיש שאחראי להביא לידי כך שהשיפוץ יתבצע על פי התוכנית ויגיע אל סופו בזמן שסיכמנו איתו.

שנית, הוא ימצא עבורנו את כל בעלי המקצוע הטובים ביותר לביצוע התהליך שיפוץ בכפר שמריהו, הוא יתאם ביניהם וידאג שהעבודה שלהם תתבצע כנדרש. חשוב לומר, זכותנו המלאה לשכור אנשי מקצוע משלנו והוא יצטרך לעבוד איתם.

שלישית, הוא יהיה אחראי על כל מה שקשור לחומרי גלם, על פי הצרכים והדרישה שלנו. לא מדובר בדברים שקשורים לעיצוב המבנה, למשל אריחי שיש או ריצוף, אך כן מדובר על חומרים בסיסיים שנדרשים לצורך תהליך השיפוץ והבנייה.

מעבר לכך, כל עבודת השיפוץ של קבלן שיפוצים ברמת גן תהיה עליו ועל הצוות שלו. העבודה כוללת את כל מה שקבלן בניין עושה עם הבדל אחד מהותי, הוא לא יתעסק בעבודות שלד ולא יתעסק בשינויים מבניים משמעותיים. הוא כן יכול להתעסק בשינוי המבנה של חדרים וכן ביצירת חדרים חדשים, אך לא דברים מעבר לכך. מדובר בלא מעט דברים שקשורים למבנה וישפיעו על תוכנית העבודה במקום.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מאגרי תמונות באינטרנט – דגשים חשובים
אם אתם נמצאים בחיפושים אחר מאגרי תמונות באינטרנט אז תרצו לשים לב כי אתם יודעים לברור היטב בין המאגרים...
קרא עוד »
אפר 30, 2021
מה קובע את מחירה של מדפסת תלת מימד
המחיר של מדפסת תלת מימד נקבע על פי איכות החומרים שבהם היא משתמשת, מורכבות העיצוב שלה וגודלה. העלות...
קרא עוד »
מרץ 01, 2023
טוקמן הוט מובייל
ישנם דרכי התקשרות מגוונים שתמיד תוכלו למצוא את עצמכם באחד מהם. אם זה קו תקשורת רגיל שכולנו מכירים, בו...
קרא עוד »
ספט 02, 2021