סטארטאפיסטים – לפני שתתחילו תקראו את זה

סטארטאפיסטים - תקראו את זה

המונח הזה נשמע מבטיח, טומן סודות וסולל דרך להצלחה עצומה ולרווחה כלכלית. האם זה אכן כך? אם גם אתם עליתם על מרכבת הסטארט אפ, ואתם חושבים ברצינות על העניין. בואו וקראו על כך במאמר הבא. כאן תקבלו מידע נחוץ ותוכלו להבין האם אכן הצעד הזה נכון לכם. האם אתם צועדים בדרך שמובילה להצלחה, והאם יש לכם סיכויים טובים להצליח אם באינטרנט אם מחוצה לו.

מה חשוב לכם לדעת?

  1. היתכנות עסקית

לפני הכול חשוב לכם לדעת כי רעיונות טובים יש בשפע. אתם יוצאים לדרך רק אם יש לכם רעיון מעולה ומצטיין שיש לו סיכויים טובים להוכיח את עצמו בשטח. כיצד בוחנים את הרעיון? היות ולכם יש צד בעניין ואתם רואים ברעיון שלכם רק את הטוב ואת היתרונות, חשוב כי תפנו להתייעץ עם גורם מקצועי המתמחה בנושא של פיתוח פטנטים. נכון לפנות ליועץ עסקי אשר יש לו יכולות לבחון את הרעיון שלכם ולקבוע האם יש כאן היתכנות עסקית, או שחבל על הזמן שלכם. לאחר פגישת ייעוץ ראשונית יש לכם כלים להחליט האם הרעיון שלכם נכון וכדאי לכם לצאת בדרך.

  1. רישום זכויות

כאשר יוזמים פרויקט חשוב מאוד לוודא לפני הכול כי הזכויות שלכם שמורות, ואתם עובדים על רעיון שאכן יהיה שלכם. לכן לפני הכול עליכם לבדוק האם הרעיון הזה כבר קיים בעולם, האם יש מישהו שמפתח מוצר דומה או זהה לזה שלכם. במידה והתשובה שלילית ואתם ממשיכים להשקיע בעניין – חשוב לכם לרשום את הרעיון על שמכם. וזאת כדי להבטיח כי מעתה אתם רשומים באופן בלעדי על הרעיון, ולא יהיה גורם נוסף שישקיע משאבים באותו רעיון, ושניכם תצאו ניזוקים.

  1. ליווי מקצועי

כאשר משקיעים סכומים גדולים של כסף וזמן יקר נוטים לחפש דרכים לחסוך בעלויות. אבל יש לשים לב שזה לא תמיד נכון, כיוון שבמקרים רבים ייעוץ מקצועי וליווי נכון (כמו שתמצאו באתר https://www.patents-il.co.il) מסייע לכם להשיג מטרות ולהגיע ליעדים שלכם בצורה מהירה ומדויקת יותר. ולכן נכון להיעזר באנשי מקצוע בתחומים המתאימים כדי להבטיח כי אתם יוצאים לדרך נכונה וכדאית.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כנס וירטואלי
ימי הקורונה המאתגרים דורשים ללא ספק פתרונות יצירתיים עבור לא מעט ארגונים. בשל העובדה שמדובר על ימים...
קרא עוד »
אוג 28, 2020
מהו מיתוג
היום כבר לא ניתן להסתדר ללא מיתוג, היות וכמעט כל עסק וכל חברה משקיעה המון כסף ומשאבים במיתוג שלהם....
קרא עוד »
ינו 27, 2020
היתרונות המשמעותיים של ניתוח הקטנת חזה
אמנם הניתוח המוכר ביותר אצל נשים הוא הגדלת חזה, אבל יש כמובן גם מקרים רבים שבהם כדאי לבצע ניתוח שיקטין...
קרא עוד »
פבר 22, 2023