סטארטאפיסטים - תקראו את זה

סטארטאפיסטים – לפני שתתחילו תקראו את זה

המונח הזה נשמע מבטיח, טומן סודות וסולל דרך להצלחה עצומה ולרווחה כלכלית. האם זה אכן כך? אם גם אתם עליתם על מרכבת הסטארט אפ, ואתם חושבים ברצינות על העניין. בואו וקראו על כך במאמר הבא. כאן תקבלו מידע נחוץ ותוכלו להבין האם אכן הצעד הזה נכון לכם. האם אתם צועדים בדרך שמובילה להצלחה, והאם יש לכם סיכויים טובים להצליח אם באינטרנט אם מחוצה לו.

מה חשוב לכם לדעת?

  1. היתכנות עסקית

לפני הכול חשוב לכם לדעת כי רעיונות טובים יש בשפע. אתם יוצאים לדרך רק אם יש לכם רעיון מעולה ומצטיין שיש לו סיכויים טובים להוכיח את עצמו בשטח. כיצד בוחנים את הרעיון? היות ולכם יש צד בעניין ואתם רואים ברעיון שלכם רק את הטוב ואת היתרונות, חשוב כי תפנו להתייעץ עם גורם מקצועי המתמחה בנושא של פיתוח פטנטים. נכון לפנות ליועץ עסקי אשר יש לו יכולות לבחון את הרעיון שלכם ולקבוע האם יש כאן היתכנות עסקית, או שחבל על הזמן שלכם. לאחר פגישת ייעוץ ראשונית יש לכם כלים להחליט האם הרעיון שלכם נכון וכדאי לכם לצאת בדרך.

  1. רישום זכויות

כאשר יוזמים פרויקט חשוב מאוד לוודא לפני הכול כי הזכויות שלכם שמורות, ואתם עובדים על רעיון שאכן יהיה שלכם. לכן לפני הכול עליכם לבדוק האם הרעיון הזה כבר קיים בעולם, האם יש מישהו שמפתח מוצר דומה או זהה לזה שלכם. במידה והתשובה שלילית ואתם ממשיכים להשקיע בעניין – חשוב לכם לרשום את הרעיון על שמכם. וזאת כדי להבטיח כי מעתה אתם רשומים באופן בלעדי על הרעיון, ולא יהיה גורם נוסף שישקיע משאבים באותו רעיון, ושניכם תצאו ניזוקים.

  1. ליווי מקצועי

כאשר משקיעים סכומים גדולים של כסף וזמן יקר נוטים לחפש דרכים לחסוך בעלויות. אבל יש לשים לב שזה לא תמיד נכון, כיוון שבמקרים רבים ייעוץ מקצועי וליווי נכון (כמו שתמצאו באתר https://www.patents-il.co.il) מסייע לכם להשיג מטרות ולהגיע ליעדים שלכם בצורה מהירה ומדויקת יותר. ולכן נכון להיעזר באנשי מקצוע בתחומים המתאימים כדי להבטיח כי אתם יוצאים לדרך נכונה וכדאית.

Share this post

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

תיקון מחשב נייד

תיקון מחשב נייד

בשנים האחרונות כמעט לכל אדם יש מחשב נייד המשמש אותו לצרכי עבודה או לצרכים אישיים. לא משנה עבור איזה צרכים המחשב הנייד משמש, הרי שאם

קרא עוד »
פופטין

המדריך לשימוש בפופטין

מערכת פופטין נועדה לייעל את הפצת מודעות הפופ אפ, אלה שכולם מכירים בתור "מודעות קופצות".  למודעות הקופצות תפקיד חשוב במכיקרות כאר שלחיצה פשוטה עליהן מאפשרת

קרא עוד »