מורה פרטי לאנגלית

מלבד העובדה שאנגלית היא השפה הבינלאומית הפופולרית ביותר כיום הרי שהיא גם השפה הזרה החשובה ביותר במסגרות החינוך השונות. בין אם מדובר בבית הספר או בקבלה ללימודי תואר (או בלימודי התואר עצמם) מקצוע האנגלית ושליטה בשפה האנגלית חיונית מאוד להצלחה בלימודים. יתרה מכך, בכל דבר שאנו עוסקים בו כיום: החל ממחשבים, טלוויזיה, אינטרנט, סמארטפונים ועד לטיסות ונופש בחו"ל האנגלית יכולה להוות חלק מרכזי בהבנה ובתקשורת שלנו. מורה פרטי לאנגלית יכול לסייע במקרים בהם אתם או הילדים שלכם מתקשים בלימוד והבנה של השפה האנגלית.

כיצד מורה פרטי לאנגלית יכול לעזור לנו?

מורה פרטי לאנגלית יכול לסייע לנו במגוון דרכים. ראשית במסגרת כיתתית לא מקבלים תשומת לב פרטית שניתן לקבל עם מורה פרטי. בנוסף במסגרת לימודים עם מורה פרטי ניתן להתקדם בקצב שלכם, בהתאם לרמה שלכם וליכולות שלכם, להגדיר מטרות ברורות ולהתקדם בקצב בטוח. מורה פרטי טוב ידע לקרוא את התלמיד וללמד אותו כלים וטכניקות לימוד שיוכלו לסייע לו לזכור את החומר טוב יותר ולעבור את המבחנים בהצלחה. מורה פרטי טוב יעזור לתלמיד גם להבין מה הוא עושה ולהרחיב את הידע והשליטה בשפה האנגלית ולא רק לבצע דברים "באוטומט". 

איך נבחר מורה פרטי לאנגלית?

  • נבחר מורה לאנגלית מדוברת שמכיר היטב את הבגרויות והמבחנים שונים, מתעדכן לעתים קרובות בחומרים הנדרשים ועוד.
  • המורה צריך להיות בעל שליטה מלאה בשפה האנגלית ברמת שפת אם, ללא קשר לגיל התלמיד שלו והמסגרת אליה הוא מלמד (מבחן בכיתה ה', בגרות באנגלית או אנגלית לאוניברסיטה). כמובן שיכולות הלימוד שלו צריכות להתאים למטרות הלימוד של התלמיד ולוודא שהוא בעל יכולת להביא אותו להצלחה.
  • ניסיון בהוראה – כדאי לבחור במורה פרטי עם ניסיון בהוראה, בין אם קבוצתית או פרטנית.

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך כותבים ספר – פרטים חשובים
כתיבת ספר יכולה להיות משימה מרתיעה, אבל היא לא חייבת להיות. עם הכלים והאסטרטגיות הנכונות, כל אחד יכול...
קרא עוד »
אפר 18, 2023
הצטרפות לפלאפון – האם זה כדאי?
חברת פלאפון, מחלוצת שירותי הסלולר בישראל, נתפסה בעבר כחברה מונופוליסטית שגובה מחירים בהתאם. אבל אי...
קרא עוד »
מרץ 16, 2021
רכישת פרופילי אלומיניום בעידן המודרני
משפצים את הבית? רוצים לעשות כל מה שאתם יכולים כדי שבסופו של דבר, כשתיכנסו שוב לביתכם, תרגישו שהכול בו...
קרא עוד »
מרץ 17, 2020