קורס סקיפרים או משיטי סירה מהירה?

האמת היא שאין סיבה לחשוב "או זה או זה", כשבעולם שלנו אפשר בקלות ללכת על גם זה וגם זה. קורס סקיפרים הוא קורס ארוך ומרתק, הנותן לכם כלים ייחודיים ותעודה בינלאומית שמאפשרת לכם להשיט יאכטה גדולה בכל מקום בעולם, וקורס סירה מהירה הוא קורס מהיר ופשוט יחסית שמאפשר לכם לגשת מיד לים.

שני הקורסים חולקים ידע, ברמה זו או אחרת, כמו למשל חוקי דרך וימאות, אך קורס הסקיפרים הוא כמובן מקיף ועמוק הרבה יותר. כל אחד נותן כלים ייחודיים וחיוניים לתחום הספציפי, כי כאמור, מרבית החומר בקורס סקיפרים, מעניין ככל שיהיה, הרי לא יהיה רלוונטי אם אתם רק מחפשים להשיט סירה מהירה.

סילבוס קורס סקיפרים

לא ניתן להעביר במאמר קצר סילבוס קורס סקיפרים מלא, ואפילו לא סילבוס של קורס משיטי סירה מהירה. ובכל זאת, מגיע לכם לדעת קצת יותר על התכנים, כדי להבין את ההבדלים. בקורס סקיפרים תעברו בין שישה לשמונה חודשי לימוד והכשרה עמוקים ומיוחדים, שישנו לכם את החיים מן הקצה אל הקצה. קורס סירה מהירה לעומת זאת מורכב בסה"כ מחמישה שיעורים וטסט, והוא מתאים לכל אדם מעל גיל 17, בעל בריאות תקינה וראייה תקינה.

בשני הקורסים תלמדו את חוקי הדרך וימאות, ואת הכרת כלי השיט. ההבדל עצום כמובן, שכן העומק הנדרש בלימודים וכן המגוון השונה בין כלי השיט בקורס סקיפרים דורש הרבה זמן ותשוקה לתחום הימאות.

אז למה לשלב?

שילוב בין קורס סקיפרים לקורס משיטי סירה מהירה הוא אידיאלי. הסיבה העיקרית היא שקורס סירה מהירה יכול להיות דלת הכניסה שלכם אל הים ועולם השיט, ותוכלו להתחיל להיות פעילים בים ובהשטה בלי להתעכב הרבה. בצורה זו אתם גם נהנים מהים עצמו והמפגש הייחודי שמגיע עם סירה בים, וגם תומכים ביכולות שלכם, בידע שלכם, ובביטחון שלכם במהלך קורס הסקיפרים.

אין זה מומלץ לבצע את שני הקורסים במקביל, אלא קודם את הסירה המהירה ואז את הסקיפר, אך בהחלט מומלץ להירשם לשניהם גם יחד, וליהנות ממחיר נוח יותר על החבילה.

Share this post

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

ירידה במשקל עם הרבלייף

חלק זה עוסק בנושא של ירידה במשקל עם הרבלייף. הרבלייף היא חברה המציעה מוצרים לניהול משקל, לרבות מוצרי הרזיה ותוספי מזון. הרבלייף היא המובילה במוצרים

קרא עוד »