סרטוני תדמית

סרטוני תדמית מעבירים מסרים מדויקים

המטרה העיקרית שלכם, כבעלי ובעלות עסקים, היא להעביר את המסרים שלכם באופן חד וברור, להגיע לקהל היעד ולמשוך את תשומת הלב שלו. הרי רק כאשר הגולשים יבינו עד כמה המוצר שלכם איכותי, עד כמה השירות שלכם מצוין ועד כמה אתם טובים יותר מהמתחרים שלכם, הסיכוי שיחליטו להתקדם לרכישה יזנק משמעותית. אלא שלצד מאמרי התוכן ואלפי המילים שממלאות את הבלוג המקצועי באתר, יש כלי אחד פשוט יותר, ומדויק הרבה יותר – סרטון התדמית.

סרטון תדמית מסייע ביצירת בידול

כמעט כל בעל עסק נדרש להתמודד עם תחרות, ובענפים רבים היא עשויה להיות מאתגרת במיוחד. כאן נכנסים אל התמונה הסרטונים הקצרים והממוקדים, אלה שמאפשרים לבעלי ולבעלות העסקים לספר את הסיפור שלהם, ולהדגיש את הייחודיות שלהם. באמצעות סרטי תדמית ניתן להדגיש את היתרונות של המוצר, את הערך המוסף שהוא מציע ואת ההבדל המהותי בין המותג לבין מותגים אחרים בשוק. אם כן, לפני שאתם מתכננים את הסרטון שלכם הגדירו עד שלושה מסרים ברורים שיבהירו לקהל היעד שלכם עד כמה אתם טובים בהשוואה למתחרים.

סרטון תדמית מעביר מסרים ביעילות

בהנחה שאתם מכירים את קהל היעד שלכם, ומבינים איך נכון לפנות אליו, סרטון התדמית הנכון יאפשר לכם לדבר אליו באופן חד וברור. אתם יכולים להפיק סרטון מוצר, שידגים את אופן השימוש במוצר ואת התועלת שלו, לייצר סרטון אנימציה שיציג את יתרונות השירות החדשני שלכם או להמחיש בפני הלקוחות הפוטנציאליים את הבעיה המרכזית – ואת הפתרון שאתם מציעים. אין ספק שזו דרך פשוטה יותר לספר ללקוחות מי אתם ומה אתם באמת יכולים לתת להם, והיא מנצחת כלים שיווקיים אחרים בקלות.

סרטון תדמית מנצח – קצר וממוקד

אחרי שהגדרתם את המסרים המרכזיים שלכם, חברת ההפקות תוכל להציע שפע של רעיונות יצירתיים להצגת המסרים הללו בסרטון של דקה וחצי (בממוצע). עם דמות מאוירת, ראיונות עם לקוחות, הדגמת השימוש במוצר או שילוב של קטעי ארכיון, ניתן להעביר כל מסר בקלות וביעילות רבה, למשוך את תשומת הלב של הגולשים ולספר להם את הסיפור שלכם. חברת ההפקות שם כדי ללוות אתכם לכל אורך הדרך, משלבי התכנון הראשונים ועד לליטושים האחרונים ולהשלמת העריכה. 

סרטי תדמית שונים יכולים להתאים לכל חברה, ארגון, עמותה, עירייה או עסק מתחיל. עם אנימציה מרעננת, מוזיקה טובה ותסריט מדויק תהיה לכם ההזדמנות להגיע אל הלקוחות, אל התושבים, אל המשקיעים או אל התורמים, ולהעביר את המסרים שלכם בצורה חווייתית ומיוחדת במינה. קלמנטינה, הפקות סרטים תמיד לצידכם בכל שלב בדרך, אתם מוזמנים לבקר באתר האינטרנט שלנו בכתובת: https://clemantinafilms.co.il/ או ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 077-9966221 ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם מתוך רצון לתת לכם את השירות הטוב ביותר.

 

Share this post

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מה זה אוטומציה

מה זה אוטומציה

המשמעות של אוטומציה היא שימוש באמצעים אלקטרוניים או מכניים וזאת על מנת להימנע מפעולות חוזרות שמבוצעות על ידי בני אדם. כך אפשר להביא לייעול בחברה

קרא עוד »
עוקבים באינסטגרם

עוקבים באינסטגרם

לפתוח פרופיל באינסטגרם זה ממש לא בעיה. אבל מה שקורה אחר כך, זה כבר סיפור אחר. המטרה של כל בעל פרופיל כמעט היא להשיג כמה

קרא עוד »